Akné a moč?

damian

Nikde sa v knihach nepise, kolko trva, aby moc zacal akne zlepsovat. Z pisani apacientov viem, ze niekomu to zaberie relativne rychlo v priebehu par dni a niekomu to moze trvat aj 2-4 tyzdne.

Hlavnou pricinou docasneho zhorsenia je to, ze v istych typoch akne, sa tukove zapalene loziska hlboko v kozi snazia dost na povrch koze, co sa zda ako zhorsenie.

sminkarka

mam rovnaku otazku ako marisa,zacala som s mocom pred tyzdnom a mam pocit,ze sa mi plet zhorsila ako zlepsila.vraj je to tak ma byt,tak nedbam,ale tiez ma zaujima,kedy konecne nastane zlepsenie:-)

nachladena

a AJ KED SOM NACHLADENA tak mozem absolvovat tuto liecebnu proceduru .. nwm ci v moci potom niesu nejake bakterie alebo daco?! nemam ani tusenia.. pomozte.. a nwm sa vyliecit z toho nachladenia. uz tyzden a daco len soplim a soplim.. pomozte ,, nech som uz zdrava..a ja som to uz raz skusila. ale nwm nejako mi to nepomohlo ale to len RAZ>.to musim dlhsiu dobu.odpiste

damian

Winki,

Moc zvycajne vytiahne na povrch vnutorne zapalene loziska vysledkom coho je to, ze vnutorny hnis vyjde na povrch - zacne vytekat. Treba vydrzat zo zaciatku. Nikde si neurobila chybu.

Buva to hlavne pri akne s hlbokymi zapalenymi loziskami.

MARISA116

ahojte porady mi niekto aky je postup urinoterapie,mam sa vicikat do nejakej nadoby a mozem ho pouzit na tvar ci ako prosim poradte a dakujem ....

winki

ja som to raz vyskusala rany moc nechala som to 3dni odlezat ale nehorazne to smrdelo aj ked som si to dala na tvar tak som sa skoro pogrcala ztoho smaradu a na druhy den som mala tvar vyhadzanu ako este nikdy. Spravila som niekde chybu? moze to byt tym ze moje oblicky nepracuju na 100%? mam vrodenu chybu v oblickach.