Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné a moč?

romana

damian
Ešte posledná otázka. Ten moč, ako dlho ho môžem používať? Myslím ten dvojdňový. Len na druhý deň, potom vyliať a medzitým chystať ďalší? Neviem si to predstaviť. To je všetko. Už sa viac nebudem pýtať. Vyskúšam, keď mi to bude jasné a potom sa ozvem.
Urea je liečivá. Verím tomu. Je v mnohých kozmetických krémoch a liečivých mastiach. Len... ten blbý pocit. Ale už som vyskúšala asi všetko. Toto je moja asi posledná šanca.

damian

Ked mi zo 127 ludi napise 82, ze sa im po aplikacii mocu akne vyrazne zlepsilo, samozrejme, je to asi tym "inym faktorom" - zazrakom. Maju ten zazrak prestat pouzivat a nasadit chemiu od doktora?

damian

Inym faktorom??? Akym? ZAZRAKOM? Ja by som radsej ten Tvoj krk velmi neriskoval..., ze "odpad"..., ...znama pesnicka ortodoxnej mediciny, ktora pretlaca toxicky roaccutane.

PharmRamon

Prosím vás ľudia, uvedomujuete si čo moč vôbec obsajuje? Je to odpadový produkt tela plný vody, soli a metabolických odpadov. To znamená že neobsahuje žiadnu aktívnu látku ktorá by mohla akokoľvek zlepšiť stav pleti. Niekto tu dokonca tvrdil, že urea ma antibakteriálny účinok. Dám krk za to, že moč nemá s liečbou akné nič spoločné. Zlepšenie stavu pleti po nanesení močom bola spôsobená určite iným faktorom. Sú to len neoverené teórie ľudí, ktorí si mylsia že im pomohla moč pri liečbe akné.

romana

damian
Ešte som chcela sa opýtať. Ten moč treba uchovávať do druhého dňa niekde v chlade, alebo normálne pri izbovej teplote niekde vo fľaštičke?

stanka65

no tak ze som to skusila pouzivam to zatial 2 dni ale zatial ziadne ucinky nevidim,ale dufam ze mi to pomoze bo mam plet hroznu este k tomu to mam strasne cervene.a hambim sa ist von,mam strasne nizke sebavedomie

krpatucka

no ja som sa tiez nechala nahovorit, vyskusala som to, a fakt to pomohlo! kedze mam mastnu plet, tak pouzivam este aj masku z bahna z Mrtveho mora. a ta je tiez super, lebo mi zjemni a vzrovna plet. skusali ste niekto aj ten med zmiesany s vodou a dat si to rano?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.