je to ana?

aqua

noonaa,viem v dnesnej dobe sa od nas akosi vyzaduje aby sme boli chude..mna obcas pochyti chut chudnut napr.minule ked som bola v obchide vedla vysla z kabinky asi 50kg baba poobzerala sa v zrkadle a povedala predavacke ze asi potrebuje xs lebo tuto jej to trochu odstava.....som myslela ze uz sa nenajem:Dale nastastie u mna prevlada zdravy rozum a bojujem proti vsetkym rozmarom ale viem ako take prkotinky vedia rozhodit..mne minule frajer povedal jaj ako dobre ze je ta za co chytit a myslel to ako kompliment:O

noonaa

aqua-ja viem,moaj,tiez si to uvedomujm,to chcem povedat,ze dlho mi trvalo,kym som sa dostala psychicky tam,kde som teraz,ale pbcas sa najde slabsia chvilka,kedy ti osoba,nedajboze frajer,zabije,ze : a toto ti tu co trci mojko...alebo tak,nejaka hlupost,co ta uplne sunda tam,kde som bola..a musim sa priznat,ze psychicky som na tom lepsie,(menej komplexov) odkedy som naozaj pochudla,nie extrem,ale tak,aby som sa nerzlievala.....je to strasne tazke prebojovat zdravy rozum do tejto doby :)

aqua

noonaa, niekedy mam velmi podobne pocity ako ty ale casom som zistila ze skutocna krasa sa nemusi zmestit len do velkosti 36.dolezitejsie je to co vyzarujes aky si clovek.mam 172cm, 60-61kg, viem ze som nenui modelka som normalna zena ale viem ze to ze som stastna lubena a zdrava je ovela dolezitejsie nez pristihla postava.

noonaa

tiez sa riadim tym,co je lepsie pre zdravie...a potom sebavedome vyjdem an ulicu s dobrym pocitom,ze nie som vychrtla trubka vo volanikovej suknicke....a potom stretnem spoluziacku -vychrtly vesiak- a vidim ten pohlad,na moje " zdrave telo"...tazko sa s tym vyrovnava a tazko sa dostava do tej psychickej pohody,ale ked sa najde viac rozumnych zien,ktorym ide o zdravie,ktore je v podstate odrazene na nasej krase.....potom snad vyjdeme na ulicu spokojne viacere...

RNG

Ked bude ideal doby mat vysoku hlavu, budete si ju stahovat, aby sa predlzila? tak to robili v Afrike donedavna.
Ked bude ideal doby mat male nohy, budete si ich napevno zavijat, ako to bolo po starocia v Cine?Az mali miesto slapaji len zdeformovane tvrde kopytka-inac to neviem nazvat.
Je 21 storocie, zeny su rovnopravne a nemusia si dat diktovat modou nic. Hladiet na zdravie, kaslat na modu.

noonaa

baby,mna tato doba zabije,ale psychicky....strasne,ako z kazdej strany pocut baby,ze vela vazia a pak toto....je to strasny tlak z vonku na nas zeny...sama mam s tymto problem,stale ked nieco jem,mam vycitky,pri tom si uvedomujem,ze chuda nikdy nebudem,lebo mam normalnu postavu( 167cm/58kg),podla mna normalnu,ale okolie mi dava najavo,ze nie som ideal dnesnej doby...je mi z tohto vsetkeho strasne na nic....ako sa vsetci sleduju,...ked sa stretnem s niekym,kazdy skonstatuje,ci som schudla,alebo pribrala,nikoho nezaujima,ako sa clovek ma,co robi...

gilliane

no viac ako rok
sama kost niesom myslim ze vyzeram normalne
keby som jedla viac urcite by som patrila medzi tie tucnejsie
a to by pri mojej vyske znamenalo velkost XL
tak to radsej nie
len sa bojim ci nemam vyschnute vajecniky alebo co

poradkyna

zlaticko..myslim ze si vadla do toho kruhu,pretoze tak malo vazit..vazis velmi velmi malo.musis byt urcite sama kost.bez urazky,neber to v zlom prosim..ako to dlho trva??

gilliane

meriam 180 cm a vazim 57
ked mam prazdny zaludok som spokojna
ked sa pozriem do zrkadla po normalnom obede zda sa mi akoby som pribrala rovno 5 kil