Velmi malé prsia:o(

zuzkas

lizatko žiadne tabletky ti nepomôžu zväčšiť prsia!ja som tiež jedny brala,ale oni majú len dobrú reklamu.ja som si dala urobiť silikóny a som spokojná a nemusím sa dať celá preoperovať na Cameron Diaz ako si ty napísala.bola som nespokojná len s prsiami inak mám všetko také ako má byť!

lizatko

ahojte vsetky trápiace sa baby! ja mám 23 a tiež žiadne prsia,,trápim sa nad tým už od strednej, ale mne možno nenarástli lebo som aktívne hrávala volejbal, čiže nenarástli, lebo by len zavadzali,,ale teraz ked vidím prázdne košíky v mojej podpire je to hrozne úbohé...a najväčší strach a trapas je ked sa treba vyzliecť pred frajerom, hrúúza sa ani nikdy neuvoľním ani s týmto nezmierim! žvásty že budme rady ze ich máme také..nemožem ani počuť, ved jasné ze nechceme vedrá, ale ani hruď ako 5 ročné dievčatká... a jasne, ked nas maju chlapi radi budu nas mať aj s chybami, to je jasné, ale tu ide o naše sebavedomie a dobrý pocit zo samých seba! ked nezaberu tie tabletky co si idem uz zajtra kúpiť bude poslednou šancou tehotenstvo! silikony v žiadnom prípade, umele? to rovno sa dajme cele preoperovať na Cameron Diaz! všetkym zdar!

klara3528

liunka
nezavid im ake ich maju velke,lebo v starobe ich budu mat az po kolena :D ... ja mam tiez velke strasne na moj vek,a cuduj sa svete,nie je to vobec prijemne,skor zataz na chrbticu..Bud rada ze mas take ako mas,aj ked neviem ake mas :).... oni ti urcite dorastu,neboj....do 18ky ti budu rast,takze este maju 6 rokoov :P

LIUNKA

Vieeš prečo sa tak velmi bojiim? .. lebo spolužiačky už maju neviem ake vvelke .. a pre mna je to des :( ja neviem.. mysliž že to s tou sojou ,zeleninoua takymy vecami zabera?? dik

LIUNKA

Vieeš prečo sa tak velmi bojiim? .. lebo spolužiačky už maju neviem ake vvelke .. a pre mna je to des :( ja neviem.. mysliž že to s tou sojou ,zeleninoua takymy vecami zabera?? dik

klara3528

liunka
máš 12 rokov!!!Preboha nestresuj sa!!!Určite ti dorastú....v 12 ešte len rásť začínajú...Hlavu hore :)

LIUNKA

Babyy pomoožtee ma 12 rokov a prsi mam take o ničom ako mam ale veelmi male no do takej podprsenky destske j bože čo amm robiiť skušam šecko :((

ujo

Nie,ale ties ma velky vyznam pre rast prs.Asi ste si to spatne vysvetlili,ale pri sulade roskose prs s organzmom.To jest vzajomne vyvrcholenie ozajstneho organzmu(nie umeleho alebo vami mysleneho)vznikaju tlaky na prsne svalstvo ktore bolo predom natrete uvolnovacim kremom.Pri takomtom vyvrcholovaciom tlaku vznika zvecenie svalstva atim nasledny rast.Musyme podotknut ze sa nejedna o narast 10 tich centimetrou ale o volne okom vyditelne zvecenie.

zvedavec

každé prsia sú krásne...xi,,aj ked súhlasím že také 2-jky sa páčia viac.Lenže ak mám babu nie sú len jej prsia to jediné prečo ju chcem,krásna tvárička,jemná pokožka,to všetko je jeden krásny celok....hm??a jej kúzlo osobnosti..pá