Velmi malé prsia:o(

hops

Brala som Erdic 9 mesiacov a tá mimimálna zmena čo nastala bola drahá..........mohla som mať polovicu našetrenú na plastiku.

danda

Ahojte, ja mam tiez malinke prsia a casami ma to vie riadne vytocit. Skusala som erdic, decolen a hadajte...nic, samozrejme. Vyhodene peniazky. Ale okrem malých prs mam aj vyse 5-rocny vztah s priatelom a jemu to ale vobec neprekaza. Chvalabohu :o) Neprekazali by mu vacsie ale nestazuje sa. Uvazujem o silikonoch ale nemozem sa odhodlat. Nchcem ich kvoli nemu ale mam problem, ked si chcem nieco na seba kupit. Vsade same vystrihy...

wiwien

johnyyy..no ja by som rada o tom prehodila pár slov, bo aj ja mám z toho komplex..bo ked sa vidím v zrkadle..hlavne moju hrud, tak nazdar..akože neviem..ale podla mna to nie je bohviečo..a najma ked sa mám pred chalanom vyzlieť..fuuf..sa bojím , že utečie..a nemá tam ani čo chytiť..:(

johnyyy

baby nerieste male prsia, je to to najsexi co moze byt :) ktora s tym ma problem rad s vami pokecam...mne sa take pacia...

lea

no, myslim, ze na rast poprsia zarucene pomoze len tehotenstvo - mam tehotne kolegyne, ktore su teraz uplne sexice a predtym nemali nic moc

erika1111

Ahojte, žiadne tablety na zväčšenie prs nejedzte, ak si nechcete nabúrať postavu, zo všetkých, aj tých, ktoré propagujú ako na rastlinnom podklade sa veľmi priberá na celom tele a navyše zhodíte hneď v prsiach ked to prestanete užívať

marylin

ahoj nikka, prosim ta, za kolko dni ti prisli tie tabletky po objednani? a kolko tabliet uzivas denne? tiez rozmyslam nad nimi...a rozmyslala si uz aj nad tym, ako dlho ich chces brat? myslim, neobavas sa, ze po ich vysadeni sa ti prsia vratia do povodneho stavu , ako boli pred uzivanim tabletiek( mimochodom, ak sa ti z nich prsia zvacsia:o) ale dufam, ze hej...drzim palce...pa

er

ser na to, ti odporucujem..kazdy ma rad nieco ine, alebo lepsie povedane kazdy chpal ma rad nieco ine..nelam si s tym halvu, ved su to len prsia, nie su az tak dolezite, hlavne je ze ich mas..

alica12

ziadne obavy,pozri na adelu banasovu-tiez tam nema nic moc extra,ale sebavedomie z nej robi hviezdu!niektorym muzom sa pacia praveze male prsia-hovoria,co je male,je pekne.hlavu hore!a na tabletky never,tvoj rast sa uz zastavil,je to dokonale vytahovanie penazi z vacku.