Roacutan vylieci akne

Príspevok v téme: Roacutan vylieci akne
toro

Nasiel som tuto webku a cital som dost o ludoch ktori maju problemi s akne.Pravdaze mal som ich aj ja.Akonahle som dokoncil strednu skolu povedal som stop akne a povedal som koznej ze nechcem uz viac akne ani vidiet a ona mi predpisala liek Roacutan ci ako sa volal.Liecba timito antibiotikami trvala 6 mesiacov a na mesiac tabletki vysli na 480sk.A teraz mam 21 a vyse roka nemam ziadne akne a ak sa aj vitvori tak hned zbledne a zmizne.Ale je pravda ze na kazdeho tieto silne antibotika vplivaju rozdielne a umna nebola licba lahka,po prvom mesiaci az do ukoncenia liecbi som mal blet vyblednutu az bilu,popraskanu a musem som si ju natierat bielov mastickov a dost to stipalo a hlavne som mal stale popraskane pery.Ano boli to tazke mesiace ale teraz mozem povedat ze stalo to zato a som rad ze mam akne za sebov

lilyoff

RNG,asi si prehliadol nase otazky:

beruskaaaa
Dnes 19:17

TAKZE TAKTO POLOZIM OTAZKU!!

preco moja kamoska, co fajci 10 rokov, zje co vidi, chodi do Mac donalda ma plet ako babetko? poprosim o vysvetlenie.

lilyoff :
RNG ale ak je to tak ako pises ako sa da potom vysvetlit ze veeeelmi vela ludi ktori konzumuju prave Tebou menovane potraviny nemaju ziadne prejavy akne a vazne ja poznam cloveka ktory naozaj nic z toho neje lebo to povazuje za skodlive ako Ty a z casu nacas sa mu akne vyskytne.Ja myslim,ze akne ma ine priciny mozno aj to co vravis Ty ale ja verim ze je aj dedicne

RNG

enzymi su latky ktore pomahaju priebehu roznych procesov v tele, ci to je uz vyroba roznych latok alebo rozkladani=cistenie a travenia.
Tu sa spominaju len cistiace a traviace enzymi.
Akekolvek zamorenie v tele a neziaduce utvary telo odstranuje pouzitim roznych enzymov.Ci uz su to rozne bielkoviny, komplexne sacharidy alebo rozne tuky.Enzymi ich rozlozia na male ciastocky, ktore vie telo dopravit do ladvin alebo pecene, kde sa vylucia von. Ked sa to telu nepodari, snazi sa ich vyhodit cez kozu alebo vybudovat rozne utvary=smetne kose-kde ich vhodi. Su to rozne cysty, myomy, hrcky, tumory, polypy, atd.
Ked sa telo dostatocne odmori, aj tieto utvary zmiznu-reabsorbuju sa telom ako nepotrebne.
Doplnky enzymov toto urychlia alebo umoznia. Pomaha aj doplnok extra jodu.
Tema na enzymaticke cistenie tela tu uz bezala mnohokrat.
Na porovnanie niektorych silnych enzymov klikni na -odkaz odstránený-
Tam som v teme enzymi uviadol niekolko silnejsich, lebo zialbohu na trhu potravinovych doplnkov je okolo 95% doplnkov predavanych v nizkych nedostatocne ucinnych davkach.

sumienka2525

beruskaaa
Ja neviem. No ja som to tam mala velmi dlho , stale sa mi to zapalovala ta tak dokola. Skusala som na to vsetko mozne ale nic nepomohlo. Tak ja fakt neviem. Som z toho tiez nestastna ze sa mi to robi a nikto mi nevie z lekarov pomoct ako sa toho zbyvit a predist novym takym pupakom. Ale jednej babe to tiez vyberali chirurgicky a zatial ma pokoj. Ja si myslim ze ked sa to vyberie to puzdro a zasije malo by to byt lepsie,lebo kozna mi povedala ze ked mi to vytaci a aj mi to nahodou zmizne tak pokial mi tam to puzdro ostane tak sa mi to bude dokola vraciat po pol roku, po mesiaci alebo tak v rozmych casovych intervaloch. Tak som si to dala vybrat nech mam pokoj a mam zasa dalsi nad jazvou.

sumienka2525

RNG
Kde si kupim tie doplnky na enzymaticke ocistenie?????????????
A mozes mi napisat co je ten enzym??? ja som z toho mimo.

lilyoff

RNG ale ak je to tak ako pises ako sa da potom vysvetlit ze veeeelmi vela ludi ktori konzumuju prave Tebou menovane potraviny nemaju ziadne prejavy akne a vazne ja poznam cloveka ktory naozaj nic z toho neje lebo to povazuje za skodlive ako Ty a z casu nacas sa mu akne vyskytne.Ja myslim,ze akne ma ine priciny mozno aj to co vravis Ty ale ja verim ze je aj dedicne

beruskaaaa

TAKZE TAKTO POLOZIM OTAZKU!!
preco moja kamoska, co fajci 10 rokov, zje co vidi, chodi do Mac donalda ma plet ako babetko? poprosim o vysvetlenie.

sumienka2525

beruskaaa:
Mne to stale narezavali, vytlacali a ked som sa zbavyla zapalu tak mi to rozrezali, vybrali to puzdro a zasili. Ostala mi tam velka jazva. Dnes som si na tu jazvu kupila krem co mi poradili aj na starsie jazvy no tak uvidim. Ak to nepomoze skusim laser asi.