Cervene cievocki na lici

Príspevok v téme: Cervene cievocki na lici
tiroll

Ahojte mam taki problem na mojom lici sa vitvoril cerveny fliacik.Isiel som snim ku koznej a ona mi povedala ze su to nejake cervene cievocki a mam si to ist dat urobit laserom vypalit.Teraz pozorujem ze sa mi to trozku spravilo aj na dalsom lici a aj na nose.Neviem preco sa mi to spravilo ,mali ste to uz niekto,co sa plati za vypalenia tych fliackov laserom alebo da sa to nejako inak vyliecit?

marcola

kolkokrat je potrebne absolvovat ten laser? Ja som na nom bola asi 3x a ziadna zmena, tak som sa na to vykaslala, lebo vyhadzovat prachy do vzduchu nechcem...

RNG

Za pruznost cievok su zodpovedne antioxidanty.
Antokyanidy, proantokyanidy(zo semienok malin jahod, cucoriedok hrozna,,,), polyfenoly(listy, caj). rozne vitaminy a pod.
Vyborny je napr vytazok z hroznovych semien(100 mg, 95% PAC), alebo vytazok zo zeleneho caju(700 mg, 40 % polyfenol)
Tiez kremy s obsahom vitaminu K

ivusik

feroni: mne v ustave lekarskej kozmetiky odporucila lekarka krem od avene, ktory stoji na slovensku okolo 700 sk. no ale neviem, ci som momentalne ochotna do toho zainvestovat. a ked uz tak asi len po zakroku, lebo predpokladam, ze je to skor prevencia.

feroni

Ja mam ten isty problem a chcem ho tiez riesit.Bohuzial v pondelok odchdzam na 7 mesiacov do anglicka a uz nestiham ist s cievockami na laser.Chcem vas velmi pekne poprosit ci mi mozete doporucit krem na tvar je jedno kolko stoji aby mi tie cievocki zmizli alebo aspon zmensili,mozu byt aj tabletki len aby to trosku pomohlo.diki

panik-a

tiroll
pozri sa na stranku Ustavu Lekarkej Kozmetiky. Stranka je zlozena z tych 3 velkych pismen v predchadzajucej vete..je tam aj cennik, mozes si porovnat

SHAKTI

cenu presne neviem-viem iba ze su potrebne tri sedenia.cena zalezi od plochy.cim vacsie tym vyssia suma.predpokladam tak 1000sk za jedno sedenie,mylit sa vsak mozem.V podstate mas cas az do jari nesmie sa to robit v lete.

tirolll

Nikdy som nefajcil,pijem len asi dva tri krat do roka,neviem ci to nemam aj z nadmerneho vystavovania na slnku.Teraz nemozem ist na laser lebo idem do talianska a tam je kopa slnka ale o mesiac sa vratim a pojdem na ten laser.Prosim vas neviete ci sa to dlho bude vypalovat laserom a kolko to asi bude stat?

SHAKTI

na ten laser treba ist prave v tomto obdobi-na jesen,lebo postihnute miesta potom nesmu byt vystavene intenzivnemu slnecnemu ziareniu.