RANENA DUSA

Príspevok v téme: RANENA DUSA
smrtelnicka

neviem ci som sialena,ci som uboha,ale nemam chut zit.zabit,zabit sa sama nechcem.nechcem to urobit vazne,lebo je to dost ubohe,a velmi by som ranila najblizsich.ale chcem zomriet.chcem to,pretoze zivot je kumne kruty.neviem co mam robit,ako sa k zivotu staviat,ked som chora,mam uraz,alebo co tak sa tesim.tesim sa s kazdej navstevy lekara.esim sa..ale preco?neviem,asi preto,ze cakam ze mi povie,ze mi uz neostawa vela casu..LEN MI PROSIM WAS NENADAWAJTE:(

ôka

robiš zo seba chudaka,lutuješ sa,a robiš všetko preto aby ta lutovali ostatny..nic v zlom,ale ja to vidim takto,aj kedď ma dojala veta,ze..ze si skoro nemala moznost spoznať svet

smrtelnicka

viete co je skodou?ze na taky den sa taaaaaaaaakto dlho caka.ja idem prec s netika..ahojte.prajem vam krasny vecer..a posielam bozteky.obidvooom:(

ethel

ružový život..hmmm...zlatko ten si musíš urobiť aj tak trošku sama..nedá sa do neho narodiť!Musíme zažiť aj to zlé,aby sme videli to dobré!Keby si mala len dobré,nevidela by si,že je ešte niečo lepšie,krajšie...

ethel

zlatko..núti to človeka plakať!Mala si sa narodiť!!!!Keby si sa nemala narodiť,keby toto nebol tvoj osud-tak sa nenarodíš.Tento svet tvoria ludia-rôzny ludia a spolu tvoríme celok..každý je nejaká ososbnosť,aj teba tento svet potrebuje,preto si sa mala narodiť!Možno teraz cítiš,že ešte nie si potrebná,ale príde chvíla kedy ťa bude potrebovať vela ludí!Ver mi!Ty máš byť súčasťou celku!

smrtelnicka

nuz ale boh neexistuje...a neviem ci to dalej budem zvladat,drzte mi palce,lebo som v situacii dost vypetej.:(chcem sa jedneho dna prebudit a mat ruzovy zivot,alebo v opacnom pripade...nech je radsej koniec

smrtelnicka

alee to hovori kazdy,kazdemu..ze v kazdom nas je nieco pekne..ale ja som tvor,ktory je na tomto svete navyse..mamina mi raz vravela,ze som sa nemala narodit,ze boli trosku porblemy,a kusok neopatrnosti,a potratila by..PRECO SA TO NESTALO?:((

lilith

Ale ty sa neospravedlnuj! ja som ti len chcela napísat že každý sme neaký,a v každom človeku je niečo dobré,pekné,vzácne...prečo ho ludia majú radi a majú aj teba,len otvor oči ako ti napísala ethel