RANENA DUSA

Príspevok v téme: RANENA DUSA
smrtelnicka

neviem ci som sialena,ci som uboha,ale nemam chut zit.zabit,zabit sa sama nechcem.nechcem to urobit vazne,lebo je to dost ubohe,a velmi by som ranila najblizsich.ale chcem zomriet.chcem to,pretoze zivot je kumne kruty.neviem co mam robit,ako sa k zivotu staviat,ked som chora,mam uraz,alebo co tak sa tesim.tesim sa s kazdej navstevy lekara.esim sa..ale preco?neviem,asi preto,ze cakam ze mi povie,ze mi uz neostawa vela casu..LEN MI PROSIM WAS NENADAWAJTE:(

smrtelnicka

lilith..uznavam..mozno mas pravdu,ze sa ponizujem..tak PREPACTE MI VSETCI ZE SOM TO NAPISALA CEZ PISMENKA,KEDZE USTNE,NEMAM KOMU,PREPACTE.ETHEL..TEBE VELKE DAKUJEM..

smrtelnicka

ethel
a kto?moja mama?ha..vazim si to..nic jej nevycitam..ale vies,clovek ako som ja..necudujem sa ze kazdy ma moze len "obsrat"..ale okrem mamy,nikto,ani len jediny clovek

smrtelnicka

NEVIEM CI BY SOM TO NAZVALA,ZE SOM NA DNE..PROSTE SA MAM STRASNE ZLE.NIKTO MA NEMA RAD,NEMAM NIKOHO,PRE KAZDEHO SOM LEN OBYCAJNA NULA,NENAVIDIM SAMU SEBA,SOM STRASNE TUCNA,VYPASENA..TO JE HLAVNOU PRICINOU.PRECO NECHCEM BYT NA TOMTO SVETE:(

loly

...vies je to hlupe,ale tiez niekedy mavam take stavy,ze by som si najradsej priala,aby som sa dostala do komy..aspon na tyzden,ze by si ti,ktori chcem aby si to uvedomili,uvdomili,o co prichadzaju..hlavne,co sa tyka priatela,lebo to nejak troskota v posl case.zelam si,abyy som sa do nej dostala,aby si uvedomil,zeee tu nemusim byt..a co ak zajtra nebudem??..
tes sa zo zivota,kasli na take hluposti...neverim,ze by si mohla byt az tak na dne,ze by si cela zomriet..lebo stale ta tu nieco urcite drzi :))