Prázdno v duši :-(

Príspevok v téme: Prázdno v duši :-(
regina

Ešte nikdy som nezažila ten pocit, byť milovaný osobou,ktorú milujem aj ja. 2x som bola zaľúbená, ten prvý mal priateľku keď som sa s ním zoznámila, samozrejme neopustil ju. Trvalo mi to skoro 2 roky aby som naňho zabudla. Podarilo sa mi s tým druhým, ale ten bol zas tesne pred svadbou. Vraj keby sme sa stretli skôr . . . Na toho druhého som myslela každučičký deň viac ako rok. A teraz som v tom zas. Je ním môj kolega, ale on samozrejme má tiež dlhoročný vzťah. Sme dobrí kamaráti, aj v práci si vkuse píšeme,nechcem sa doňho zamilovať, ale keď to tak bude pokračovať, asi tomu nezabránim. Ale nechcem ho uraziť tým, že mu nebudem písať, že nebudeme spolu chodiť obedy atď. to by nepochopil. Ale ja zas nechcem byť nešťastná zas rok, alebo neviem koľko. som taká sprostá, že keď niekoho milujem, nikoho iného nechcem, hoci by to bol aj George Clooney :-). je to strašný pocit, aj ja by som chcela byť aspoň raz šťastná. zažiť aké je to byť s človekom ktorého zo srdca milujem. Možno že to nie je pre mňa. A v podvedomí si vyberám nedosiahnuteľných mužov, ktovie? cítim sa strašne sama, mám také prázdno v duši, keď vidím okolo seba šťastné páry, je to hrozne. :-(. aj teraz stále čakám že mi napíše, ale nič, určite nie je sám

regina

marussska, a ty prosím ťa ani nežartuj a neblázni :-) že by som ešte v 35 nezažila lásku :-), to už by bolo na mňa veľa. Ale vieš niektoré už majú v mojom veku deti, vzťahy za sebou, a ja nič. Keď tak to bude ísť, fakt zomriem ako panna, lebo mne bez lásky to jednoducho neide :-)

SHAKTI

toto som si myslela aj ja...ze mam stastie iba na blbcov..ale ked toho bolo uz vela uvedomila som si-ze neni chyba vo svete ale chyba bude zrejme vo mne..podvedome som pritahovala tych ktori mi vzdy ublizili lebo som si myslela ze si to zasluzim,tych dobrych tych som prehliadala,lebo som si myslela ze si ich dobro nezasluzim!
Nemozes plackat,stenat a trpiet!!
opytaj sa sama seba preco chces prave tych,analyzuj-vsetci maju cosi spolocne..co??kto ti v minulosti tak ublizil ze nepoznas vlastnu cenu?? preco si myslis,ze si lasku nezasluzis?? naprava nepride za noc-existuje jedine riesenie-zacni sa milovat a vazit!
je to na tebe-tvoja volba-aky zivot budes zit a ci budes stastna..

marussska

no regina,teraz si ma dojala :-) tebe je 22 a ty sa tak trápiš? ja že mi napíšeš,že máš 35 tak to už hej...ale...neblázni veď máš čas.neboj

marussska

shakti...môžno máš pravdu, ale ona si zrejme nedokáže uvedomiť...chudinka,vždy natrafí na toho nesprávneho...vieš ako sa hovorí,že neplač,lebo pre slzy neuvidíš hviezdy...tak aj ona pre jedného možno nevidí toho pravého a hlavne vhodného :-)

regina

ahojte, mám 22 rokov, ale čo mám robiť keď ma tí nechcú ktorých chcem ja :-(. Neviem si povedať, že od zajtra budem milovať toho a toho, lebo on ma chce a ten "môj" nie

marussska

regina...nesmieš to brať tak zložito...možno ešte neprišla tá správna chvíľa, ten pravý človek...čo ak by ťa ten tvoj kolega sklamal,alebo v manželstve opustil...jednoducho si povedz,že všetko je len tak ako má byť...ak sa môžem opýtať tak koľko máš rokov?

SHAKTI

odpovedala si si sama-podvedome si vyberas tych muzov o ktorych vies,ze ich nikdy nebudes mat! Bojis sa lasky-odpoved hladaj v minulosti.Vyriesit sa to da,ale iba ty sama. Nevazis si samu seba,neuvedomujes si svoju cenu.Pokial to nezmenis nikdy neucitis ako chuti ozajstna laska a to by bola skoda! Nestaci iba chciet,ty musis verit!!