prehltanie

Isso

ja by som bol šťastný,keby mi to spravila po výstrek. Ešte som ten pocit neskusi...nade si ma tu nejaká....tiež rá spravím jazyčkom...

stevko

asi po roku som priatelku /teraz 4 roky spolu/ poziadal, ci by mi ho vyfajcila az do konca, teda s tym, ze by moje semeno popapala. prvykrat to vyplula. az neskor sme sa dopracovali k papaniu. nepraktizujeme to casto. vzdy ked ma takto spravi ju pobozkam a je to ok, samo spravna zivotosprava ma na chut velky vplyv. Nakolko si priatelka sama o to niekedy poziada, tak verim, ze jej to sem tam aj chuti.

mimuus

No ja s dotycnym uz nechodim.. nie preto hej ze som sa vytykovala na jeho penis, kvoli inej veci. No vtedy sme to nejako prekusli proste som sa hanbila lebo to bola fakt hnusna skusenost pre mna- no a pre neho nevravim, preto som to tu chcela napisat aby dotycny k tomu nenutil tu dievcinu lebo mna to nevolky moj vtedajsi chalan donutil a chcela som mu spravit radost a tak to dopadlo ze az.Takpovediac prekerna situacia ktoru dufam nikdy nezazijem. Teraz mam mileho chalana ktory take daco nastastie nevyzaduje a suhlasi so mnou, ze co nechcem nemusim.

pipuska

ja frajerovi neprehltam uz z principu- pre ten ktory tu spominala predosla mimuss, po orale necham v puse a idem vyplut alebo do servitky..tiez mi to nechuti najlepsie vyskusala som trochu z toho, no nic moc, mam super prihodu, raz po orale som pobozkala priatela so semenom v ustach este a dala som do jeho ust trochu nech ochutna, bol trochu pripity takze sa asi pozabudol no a jeho tak naplo z JEHO SEMENA, utekal do kupelky a hodil sablu aj z alkoholu aj zo svojho semena, odvtedy to po mne nechce:DDD vravi mi ze nechutnejsiu vec v zivote neokostoval