prehltanie

elablue

Ja nevidim dovod preco by som mala robit nieco co sa mi nepaci,ja tiez svojho priatela do nicoho nenutim a tak by to malo byt v kazdom vztahu,ze sa robi len to co je obom prijemne.Ty to robis babe lebo sa ti to paci ale chcela by som vidiet ci by si to robil keby sa ti to vyslovene hnusilo a dvihal sa ti pritom zaludok.A to co zo zeny vyteka je ine nez co ide z muza to je tiez neporovnatelne.Si skus oblizat svoje semeno a potom daco hovor :-))) robi to azda niektori z vas svojej priatelke nasilu? To sotva.

stanley

Ach ženy..ako by ste sa cítili, keby sme nechceli oblízať a pocmúľať vás tam dole? však to je to isté..tiež toho tam natečie kus a my to radi spapáme a nemáme problém....to je úplne to isté a pripájam sa, že pre chlapa je to krásne, keď slečna prehltne...neviem prečo, ale je to proste tak a vtedy má jedno plus... :D ...my to budeme robiť tak to robte aj vy...

Chester

Pockaj moj...Teraz nepises pravdu.Si napisal,ze zle napisane-zle pochopene.Ked sa na to divam,tak je to len zle napisane.Lebo ak si to precitas,tak je tam napisane:ako mam svoje dievca presvedcit ze prehltat je skvely napad?:) Cize pochopene to je velmi spravne.Priznaj si chybu,ze si to len zle napisal.

lilotka

a ja ťa môžem ubezpečiť, že som ženského pohlavia. A prepáč, ale napísal si to tak, že sa to inak pochopiť nedalo. Veď vidíš sám tie reakcie.

ppp

fajn, prijima sa;) neboj ju si vazim omnoho mnoho viac ako som si vedel vobec predstavit ze sa da...no tipy triky asi nebudu:)nevadi...netlacim a nebudem ubezpecujem vopred vsetkych ktori by mi chceli vynadat..plus este reakcia na predosle..nechystam sa nikomu fajcit ani nic podobne..a na lilotku...niesi zenskeho pohlavia takze to ani nemozes pochopit..ja sam nechapem co je na tom a to som chalan:))ale mozem ta ubezpecit ze niesom sam ktory je na to nabazeny...tod vsjo..

Chester

Uz som sa zlakol,ze s nou narabas ako neviem s cim...Lebo to by sa mi nepacilo.Tak prepac,dokazem sa ospravedlnit.Ale podla mna by si sa jej mal normalne spytat na to,ci to neskusi.Ak povie nie,tak netlac.Nechaj to tak.Ak povie ano a uz druhykrat nebude ciet,tak to nechaj tak.

ppp

ja som uplne tusil ze to zle sformulujem a zle to pochopite:) jasne ze to je zrejme skvely napad iba pre mna...berte to ako "skvely napad" nie skvely napad..druha vec je ze ju do nicoho nenutim..absolutne..chcel by som to vyskusat, skor ide o to ako jej vnuknut myslienku (nie na silu samozrejme) ze by to mohla skusit, ked nie tak nie..nic sa nedeje...lubim ju ako nikoho..a na teba chcester nemam slov;)tak sa mi ani nechce reagovat, zle si to pochopil..tolko asi..nemam chut ti tu nadavat ako ty mne...