Herpes

RNG

Kovove iony su silne antiviralne, teda zinkove, strieborne, medenne.
Kratkodobo sa daju brat aj vysoke davky zinku, vyssie nez odporucane.
Zialbohu, ja to oficialne odporucat nemozem, aj ked sam to praktizujem na sebe...

kamoska

Ked sa mi vyhodil treti krat herpes na puse behom 6 tyzdnov, vzdy na inom mieste, tak mi lekarnik poradik zinkovu kuru, ktora tak zabrala, ze na treti den som na puse nic nemala a od vtedy mam pokoj, neviem ci ti pomoze, ale nic za to nedas. A to som si isla kupit zovirax...on ma odhovoril a podal mi 30 tabletiek zinku a povedal mi, ze ich mam zobrat prvy den 5 kusov za 24 hodin....druhy den 5 potom 4,4,3,3,2,2,1,1, no a cela kura ma byt 10 dni, vyberies vsetky tabletky z daneho balenia. Ja som to nevybrala cele, ked mi to zmizlo tak myslim uz na 4 den som ich nebrala....

tinusska

ja som bola u zubarky na ozon.... lenze mne sa tazko hoja, takze tento mi trval cca 2 tyzdne, ale keby som sla kazdy den na ten ozon, tak to mam za par dni prec, lenze par minut a 200 sk prec, je dost, ale aj tam mi to pomohlo, pekne to stiahlo ten opar...

Alternativa

Najdolezitejsie prirodne zdroje LYZINU su : ryby, mlieko, fazula, maso, syr, drozdie, vajicka, sojove vyrobky, kazde jedlo bohate na bielkoviny. Lyzin sa NENACHADZA v niektorych cerealnych bielkovinach.

silviia

v epigen-je vytazok zo sladovky hladkoplodej /to len na doplnenie/.
lysin-je aminokyselina-posobina rast,zastavuje rast buniek-aj virusov a ich mnozenie, preto sa radsej neuziva! v obdobi rastu-teda u deti a mladeze

RNG

Zdravotny priemysel by najradsej kompletne zlikvidoval svoju do buducnosti coraz tazsiu konkurenciu, potravinove doplnky.
Ich reci, ze su ludia potravinovymi doplnkami poskodeni su obycajna loz. Je sice pravda, ze sa da "uzrat ku smrti" ale potravinove doplnky v spravnych davkach nesmia mat ziadne bocne ucinky,tie ktore maju su automaticky stiahnute z trhu, a dnesne lieky ich prakticky vsetky maju bocne nasledky, aj tie ktore nie su na lekarsky predpis.
Napr, na nasledky vykrvacania z ran v zxaludku a tenkom creve podla prestizneho americkeho casopisu JAMA umiera v USA 17 tisic ludi rocne a prijde na pohotovost vyse 120 tisic pre tazke krvacanie. A napriek tomu nan nepotrebujete ziadny predpis!
To by bola dobra ironia, keby skodlive chemikalie boli volne predajne a prirodzene vitaminy, mineraly a potravinove doplnky by boli len na lekarsky predpis, tj davkovanie a kupovanie by zaviselo od lekarov, ktory proti doplnkom povacsine bojuju!

vecernica

na bolest pri herpes zoster nepomozu vitaminy akurat ten B-komplex.Podla posl vyskumov mame v zdravej potrave primerane mnozstvo vitaminov,dokonca sa uvazuje ze budu na predpis, koli predavkovaniu a ich skodlivym ucinkom.Herpes zoster a aj ine herpesy su sposobene virusom a na virus su len antivirotika a tie ako vieme su dost neucinne ,kedze virus vie mutovat.To ze herpes boli je sposobene tym ze napada nerove bunky, a tie ked sa im zmeni metabolizmus,"bolia" lajcky povedane, citis bolest.Rekonstrukcia po liecbe herp zoster nervovych buniek je tak dlha kym sa neobnovia. a to trva aj rok.neurychlis to nijak. Len masti proti bolesti , na chvylu pomozu.

honey

ja som rok pravidelne kazdy mesiac! mala herpes...nechapala som tom lebo do 20tky nic....a pomohli mi homeopatika....odvtedy klop klop nic