Herpes

čučo

Od detstva trpím oparom na perách.Otravuje ma to mesiac čo mesiac.Mastičky som vyskúšala skoro všetky. Nepozná niekto nejakú účinnu vakcínu, prípadne dobrého liečitela.
Za radu vopred tisíckrát ďakujem

evi

mne sa urobil herpes na genitaliach boze prosim pomote mi je to strasne neprijemne a nemozem kvoli tomu ani poriadne spat... najlepie je ked sedim...strasne mi to vadi... ak viete ako sa toho co najskor zbavit bez vysokych nakladov tam miporadte.dakujem

naan

Cica, pošli svoj meil a skúsim ti poradiť. Je to však dlhodobá záležitosť, ale je to vinou zníženej imunity. Mám priateľku, ktorej som pomohla a cíti sa lepšie.

fesi

ahojte ma niekto susenosti z herpesom genitalis .mne to kozna uz lieci 5 mesiacov a nieako sa to neda vyiecit s tablerkami herpesin ja. neviem ci to ma tiez nieco spolocne z imunit systemom ale uz v min som mal problem z imunit systemom.ma niekto nieake skusenosti s liecbou ci sa to da vyliecit?dak

cica

ahojte.
damaxy, prosim ta nevies , da sa liekmi napr. herpesin ci zovirax v tabletax vyliecit herpesova infekcia natrvalo? teda zbavit sa uplne virusu z tela? za bera to aj na typ 2? teda HSV 2 ??