preco je to tak?pls poradte mi.

Príspevok v téme: preco je to tak?pls poradte mi.
suzanka

pri kazdej bolesti to je jedno akej si dam iba ibalgin tu ruzovu tabletku..stale..niekedy ma napriklad hlava boli skoro kazdy den a vzdy si davam iba tu ruzovu..niekedy aj dve..a maminka namna obcas hubuje ze to su dost silne lieky,a ze mi mozu uskodit ked ich budem casto uzivat...ale mne ina tabletka nepomaha..pri bolestiach hlavy napriklad..absolutne ziadna..a ked mi mama dava inu tak ja ju nezjem,vzdy iba tu ruzovu..preco?zacinam byt zavisla?asi nie ze?som zabila teraz..ani ja si to nemyslim..ale preco mi pomaha iba tato?inak mam 15rokou

zlata

samozrejme ved nemozes v 15 pojedat lieky od bolesti.kde byvas?treba navstivit viacerych lekarov aby ti niekto pomohol.

suzanka

zlata uz som mala vysetrenie,magneticka rezonacia myslim a tam my nasli zapal ocneho nervu.ale ocna sa namna pozerala,a vraj ona nic nevidi,tak ja neviem teraz:(

zlata

suzanka v tvojom veku ta nemoze bolet hlava kazdy den bez priciny.zdover sa mame a navstivte detskeho lekara nech ta posle na odborne vysetrenia-ocne,orl a ine.a uzivanie ibalginu je navykove.