ake pripravky na uhladenie vlasov??? (suuuurne)

shellis

Ja používam Gliss Kur oil nutritive alebo na blond farbene vlasy a som s nim nadmieru spokojná keďže si žehlím a farbím vlasy. Ešte aj ELSEVE na suche poškodené vlasy je dobry ak možem odporučiť, ale je drahší ako GLISS KUR.

bambuľka26

Ahojte, ja mám vlasy tiež prirodzene kučeravé. Teraz ich mám rovné. Nič nezabralo, len žehlička, ale taká kvalitná-na vlasy a žehlia sa už sko suché. Je k tomu aj spray. Trochu treba nasprejovať a tak žehliť. Musím povedať, že celý týždeň som ich mala také, ako keď boli čerstvo žehlené, a teraz sa mi už samé vystierajú. Možno to budem o pár mesiacov ľutovať, podľa toho, aký bude trend. Zistím, ako sa volá ten prípravok pred žehlením. Držím palce.

petka18

no ja ten lybar mam ale vooooobec mi to nepomohlo...poradte nieco ine na uhladenie hocico ved je tolko tych vyrobkov len nie velmi drahe dakujeeeem

lea

co by ste mi odporucili pouzivat na vlasy ktore su krepovite ci ake.....to su vlastne vlasy suche? nejaky kondicioner alebo co.....len nie velmi drahe

sara

mam dlhe vlasy a na uhladenie a uzasny lesk pouzivam lahucky olejcek od L´oreal profesional v takej ruzovej flasticke, da sa zohnat len v kadernictvach L´oreal, je trosku drahsi ale efekt stoji zato..

ina.ingrid

mne celkom pomaha aj ten nezmyvatelny kondicioner od Pantene /mina sa mi nejak rychlo :D/, aj ked od krasne rovnych a hladkych vlasoch, ako maju ine zeny a divcata, mozem stale len snivat...z mojich vlasov som uz na nervy :P

klaska

Lybar je urceny na ochranu vlasov a vyrovnanie pri zehleni a fenovani ... Dnes som si ho dala na vlasky ale nic mi to nevyrovnalo ostali mi len pekne vlnky a okrem toho som pouzila aj Nivea Hair Care kremovy gel pre elasticky styling a ten je fajnuckyy a pekne vonia a zanechava jemne vlasky .. skuste