vysoká škola

ivuša

tak pravo na UK je maximalna flakarina, to by som za tazku skolu nepovazovala..no a elektrotechnika pre mna by to bol atazka skola, ale medzi najtazsie ani zdaleka nepatri...najtazsie su zubarina, vseob. medina, farmacka a ta veterina..

ikka

miselka-ano v KE,no ja uz ani odpadavat nestiham:))vazne keby som tusila co to je za psycho tak by som si dvakrat rozmyslela ci tam pojdem,ale co uz,musim to nejak dobojovat.a tebe sa ako pozdava na farmacii?

miselka

ikka
veterina v ke? ja som tam iste, len odbor farmacia. inak vy to mate dost huste. ved ja co len pocuvam, kolko toho a co mate, tak odpadavam

barbinka

a ja si myslím, že najťažšia je elektrotechnická v BA. ja tam nechodím, ale myslím si to. právo sa môžeš naučiť naspamäť ako aj iné, ale tomuto musíš rozumieť, inak máš smolu.

miselka

mas pravdu, kazdy sme na nieco ine. ale ak mozem porovnat, tiez si myslim ze farmacia je tazsia. my to nemame tak, ze cely semester vegetime. jasne najdu sa aj take predmety, co sa na ne nemusime ucit, ale je ich malo. no a na ostatne na kazdu hodinu. a este a tie skusky hnusne. nam docenti oznamili, ze nato aby sme urobili skusky sa na kazdu musime min. ucit 3 tyzdne, ved to je na porazeniee

kvetulka

miselka, podla mna je farmacia tazsia skola ako pravo...ked si predstavim to obrovske mnozstvo chemickych vzorcov az sa mi chlpy jezia:o)ale to je o tom, ze kazdy sme na nieco ine...:)

kvetulka

pravo je o tom, ze sa vela veci jednoduco musis naucit naspamät a to mi nikdy nerobilo problem....ale zaavisi aj od tej ktorej univerzity...ja som ku koncu uz potom aj lutovala ze som nesla do Trnavy na pravo, tam od nich tolko nevyzadovali a su z nich pravnici jak setci ostatni...a este pravo je fajn v tom, ze cely semester sme mali viac-menej volno, klidek, pohodu a ucit sa bolo treba az na skusky...v tomto je to fajn skola:o)