vysoká škola

kvetulka

no ja som sa cez statnice ucila 4 meisace v kuse...bolo to otrasnee...mali sme to po mesiaci vzdy statnicu, uciva nenormalne vela aj zbytocnosti, lenze u nas si nikto nebol naistom ci ho nebudu skusat zrovna z tych zbytocnosti...a stalo sa zeta aj vyhodili a ani clovek nevedel preco, proste bolo treba asi splnit normu...ale inak bolo na VS dobre, az na ten statnicovy rocnik s ohladom na to co som napisla

barbinka

enina: no ja momentálne nerobím nič, čo som vyštudovala. robím s informačnými technológiami. ale bola som na jednej misii, ale na to mi netrebalo vyštudovať sociálnu prácu. mohol tam ísť človek, ktorý má ukončenú VŠ.

enina

Ahojte..presla som len tuto poslednu stranu a objavila som tu odbor socialna praca...rozmyslala som nad tym,ake je uplatnenie, mate pracu ak ano aku..dakujem baby

procrustica

Ahojkajte, aj som študovala pôrodnú asistenciu a teraz pokukávam po medine. Takže zo zdravotníctva do zdravotníctva:). Snáď to pôjde.

DESmodka

barbinka ja som chodila do NR na SPU na podnikovy manazment, bolo to celkom v pohode, ale na dalsiu vysku sa urcite nechystam :)

irish girl

procrustica
ahoj.prezradis na aku skolu si chodila a na aku sa chystas? ja sa tu snazim niekoho najst co studoval alebo studuje na UPJS v Kosiciach ekologiu.neviem sa rozhodnut ci to mam ist studovat alebo nie...a samozrejme ti drzim palce aj ja

procrustica

Ahojte múdri ľudkovia, ja sa začiatkom júna pokúsim dostať na druhú vysokú školu. Dúfam, že bude fajn:), lebo tá prvá bola, aj keď zároveň náročná. Ak sa dostanem, budem popri tom pracovať na 1/2 úväzok, tak si držím palce. A držím ich aj vám ostatným, ktorí sa chystáte na VŠ. STOJÍ TO ZA TO!!:)

deeee

renka, zavisi to od toho na aku skolu sa chystas. Na technike to podla mna s babom nezvladnes, ale inak sa to da a vacsinou su aj vyucujuci pristupni. Moja spoluziacka ma dvojicky a stiha vsetko

renka

Ahojte viete mi poradit ako to vsetko stihat na vs, chystam sa na prijimacky, hoci nemusia ma prijat.:( Odovzdavat seminarky, ucit sa sa na skusky, hlavne ked uz nie som sama. dik.