kolko??napiste

Nikpia

alexandra_a: kvoli tebe som postavila svoj lenivy zadok od PC a sla som do kuchyne pozriet na krabicku anglickeho cierneho caju EARL GREY a mozem ti so 100%nou istotou napisat ze je tam napisane na 200ml napoja menej nez jedna kaloria. taaa si myslim ze z caju to nebude :)))

alexandra_a

hej nemozem,vsetko jest,lebo mamvelke bruchu a som tucna a ked pijem nesladene napoje,tak je to ok,ale ked si dam caj-hoci bez cukru-ale aj tak...chcem vediet kolko to moze mat..ale teraz som chudla,a som pribrala kilo:((ja sa zabijem.je mi hrozne

hmmmmmm

alexandra- pokial teraz rozmyslaas nad tym, kolko ma kalorii obycajny cierny caj,ktory skoro NIC NEMA!!!
ani nechem vediet ako rozmyslas, ked ides niieco dau do ust,,to kym zahryznes do chleba das si ho na vahu a prezeras si svoje brucho po kazom hryze ci sa nezvacsilo o milimeter??
Jedine co rob,,,,cvic,cvic,cvic...v tvohjom veku to ani nebude problem vsakze....a papaj zeleninu ovocie,aki to uz bolo pisane...a nic nepokazis!!!!

agina

Saska myslim si, ze chudnutie v tvojom veku nie je spravne.Ty potrebujes este jest vsetko, aby si sa spravne vyvijala.A to myslim uplne vazne.Skor si porcie jedla zmensi, rozdel na 5x denne, pomerne cvic a vypi vela caju a ovocnych stiav spolu s nesytenymi mineralkami a kila pojdu dolu same aj bez nejakych diet.

malinka

alexandra_a: Lebo ked sa pytas kolko kalorii ma caj, zachvilu sa spytas kolko kalorii ma voda a vzduch. Navrhovala by som vyhybat sa vyslovene mastnym, presolenym, presladenym jedlam a pochutkam, pridat zeleninu ovocie ryby celozrne pecivo(ale zato nejest ako uplny vegan), a NAMIESTO POCITANIA KALORII V CAJI(!!!) POHNUT ZADKOM.