jedna otazka pre baby!!!!!!!

Príspevok v téme: jedna otazka pre baby!!!!!!!
lukas159

ahojte baby chcem vam dat maly
''test'' , aby som vlastne zistil co je pre vas prvorade, prosim vyberte len jednu odpoved

Takze akeho by ste chceli muza do smrti:

Muz č.1 :
Romanticky
Tichy(menej spolocensky)
Pekny(krasne oci, telo....)
Zly v sexe

Muz č.2 :
Bez zmyslu pre romantiku
Spolocensky
Nepekny(...)
Dobry v sexe

Muz č.3 :
Ziarlivy
Kamaradsky
Jedine oci s jeho tvarou su pekne
Priemerny v sexe

dakujem

sidlo

tak to si mi teda zavaril...fakt neviem,ale asi toho prveho..alebo druheho...neviem,ale urcite nie teho ziarliveho:)

b la

ja mam pekneho, s dobrym telom, peknymi ockami, sexi, je neskutocne dobry v sexe, je viac spolocensky typ ako ktorykolvek clovek ktoreho poznam..... vela ziarlivy nieje..za rok co sme spolu som odneho nic nezacitila..lebo samozrejme nema dovod :-) a pritom mozem robit cokolvek..ale nerobim nic co by mu vadilo .-) lebo ho lubim...nooo a romanticky???? dava mi stale nejake malickost....ruzicky....vodi ma na krasne miesta....aaaa na nejaky sviatok ma vzdy pozve niekam kde je krasne alebo na veceru..to krasnej romantickej restiky...no nie je to uzasne,?? ludia milujem ho...aaaa vravim vam....zee vam by sa mozno pacil iny typ cloveka..alee kazda mame rada nieco ine..mne tento partner uplne vyhovuje..aaa viem ze pre kazdu z nas je tu ten pravy..ja som toho svojho uz nasla :-) drzim palce....kazda mame na svete toho svojho :-)

D_nika

ak je romanticky a pekny (teda ze by ma pritahoval), tak do spolocnosti by som ho voviedla a sexu naucila :-) vzdy sa da vsetko pretvorit na vlastny obraz ;-)) (alebo predstavu?? :-))

evul

Mas kolko rokov? :-D Chcem romantickeho, spolocenskeho, primerane pekneho a dobreho v sexe...a mam ;) Hlavne ho lubit musim, a on mna, takeho si vyberiem :)