ANTIKONCEPCIA A PRSIA

kacka35

Ahoj FRIALKA, aj ja uzivam uz antiko asi 6 rokov a nic:o(. Mala som uz triregol, Yadine, Diane 35 a teraz mam Novynette. A tvoja sestra, co uziva:o)?Ty beries to iste ako ona? Dik

Frialka

mne sa počas užívania antikoncepcie nič nezmenšilo ani nezväčšilo :( a to ju mám už 5 rokov... ale moja sestra má také dobré prsia z nej, že nechápem!

mači33

pri tých nízko-hormonálnych je pribratie min.0-1kg, čo sa však na prsiach asi nepodpíše...osobne odporúčam antiko pri iných problémoch /s menštruáciou, pleťou/ a v neposlednom rade ako skvelý, pohodlný ochranný prostriedok pred nechceným otehotnením...

Iris18

No ja mám tú výhodu, že predtým som bola dosť chudá a teraz nejako vyzerám...Takže pre tie, ktoré chcú schudnúť neodporúčam antiku...

mači33

súhlas...no práve toho sa žienky obávajú...nevymodlíš si, aby sa ti naliali iba prsia...súmerne s tým sa väčšinou naleje aj zadok a boky s tým treba rátať, aby potom neprišiel stres...

Iris18

Ano pribrala som, ale to nie je tuk, ale len naliate vodou...takisto ako aj prsia...cize ich zvacsenie je docasne, kym sa nevysadi antika...v niektorych pripadoch...

mači33

iris...a pribrala si nejaké to kilko počas užívania? ..pretože práve naberaním na váhe sa tuk ukladá aj na prsiach a možno práve tento jav pripisuješ antiku...

Iris18

Nie je pravda, ze od antikoncepcie nenarastu prsia. Ja pouzivam Lindynette 20 a vidim zvacsenie...U kazdej zeny je to individualne. Cize mne zvacsila prsia tato antikoncepcia, ale ina uz nemusi. Napr. brala som aj Triregol a pri jeho uzivani sa nic nedialo. No ale ze vraj po vysadeni antikoncepcie sa Ti prsia vratia do povodneho stavu, lebo je to len naliate vodou.

mači33

Ahoj kačka, nechtem Ti brať ilúzie no žiadne antiko Ti prsia nezväčší....môže byť, že ich budeš mať trošku citlivé, kým si organizmus zvykne na zmeny, ktoré s antikom prichádzajú, ale to je všetko...