Jeden chalan ma...

Príspevok v téme: Jeden chalan ma...
lenka7

Dobry den.
Jeden chalan ma celkom pritahuje. Je vysoky, taky normal-celkom peny na tvari. Troska je sexi. :-P
Postava je normalka.
Moj problem spociva vtom, ze on ma iba 15 a mne uz bude 19.
On takisto vyzera na 19. Mne by to ani tak nedadilo ze ma 15, ale moje kamosky. Co by si o mne pomysleli, keby zistili ze ten 19 rocny chalan po ktorom idem nema 19, ale ma len 15...
Co by ste mi poradili Vy? Mne pripada byt o 1000% vyspelejsi ako jeho rovesnici.
Aj co som pocuvala jeho rozhovory v skole na chodbe, tiez si myslim ze je aj inteligentny, a spravanie ma tiez na tych 19. Ale neviem, ako sa mam rozhodnut.
Poradte mi...
co mam robit??
(sem tam aj on na mna hodi tym peknym ockom).
dikes :)))))))

michalik

No, ja si nemyslim ze by som bol nejaky hezoun. Tiez si nemyslim ze som skaredy.
ouu, ked uz som spomenul slovo skaredy, jedno male dievcatko(z inej skoly :D:D:D )
mi chodi hovorit ze som skaredy. Moze mat asi 12-13 rokov. :D Nepovie nic, len krici "skaredyyy" :D:D:D. Ja sa nad tym len smejem, ale niekedy mi to z toho pride dost blbo. Pravdu mas v tom, ze sa nemozem dalej zozierat. Necham to zatial tak.

apolon

Aha neodpovedal som Ti z coho by mali byt v rozpakoch. No predsa z Teba. :)) Nechcem, aby si si zacal namyslat, ale mozne to je, ze su z Teba paf, nemyslis?

apolon

Myslis si, ze ony nemaju city? Ja viem, ze si to nemyslis a tym Ti odpovedam na otazku. Tebe je neprijemne, ze sa Ti smeju, lebo nevies preco sa smeju. Im by bolo mozno neprijemne, keby nemali nic povedat alebo byt ticho, tak sa mozno zasmeju z rozpakov, aby ich zahnali.

apolon

michalik, prestan sa stale vypytovat, co si o Tebe myslia tie baby. To vie len Boh a ony. Na toto sa musis spytat bud kazdej z nich alebo Boha :), len tak sa to skutocne dozvies.

Ked citam, co si napisal, tak ma okamzite napada nizke sebavedomie. Bojis sa toho, co si o Tebe mozu mysliet. V podstate aj ja mam v sebe este kusok tohoto strachu. Ked sa na Teba tak pekne tie baby pozeraju, tak sa na nich milo usmej, mozno sa Ti vysmievaju a mozno nie. V puberte sa clovek sprava vselijako a neskor, ked dospeje a vysanti sa, tak je to inak. Mozno sa Ti smeju, lebo sami sa citia trapne a tak sa brania smiechom, tak sa snazia zakryt rozpaky. Mozno sa Ti smeju, lebo si z Teba robia srandu, neviem. Ale tipujem to prve, podla mna maju rozpaky. Aj ta druha moznost nie je vylucena. Prestan to takto do detailov rozoberat, inak sa nepohnes z miesta a budes sa tym iba zozierat. Mysli si to lepsie, priprav sa na to horsie, lepsiu radu Ti snad nedam. Aj to, ze by chceli zistit, kolko sa im vydrzis pozerat do oci, aj to je jedna z moznosti. Mne su taketo chvilky neprijemne, neviem ako by som sa zachoval, vzdy je to inak podla okolnosti, ale zistil som, ze nasilu sa pozerat babe do oci s tym, ze Ty to vydrzis a ona nech uhne pohladom, to nic neriesi. Musis dat do pohladu lasku alebo neznost a taku milu nesmelost. Ked nesmelo a pomaly sklopis zrak a usmejes sa, tak mozno nic nepokazis, ale mozes posobit ako velmi velmi neskuseny. Na druhu stranu, ked si rukami podopries bradu (ked sedis v lavici) a das jej najavo, ze si ju zaregistroval a ze sa Ti to paci a ze v takejto hre chces pokracovat (v kombinacii s milym usmevom :)), mozes posobit skusenejsie, no kazda zabera na nieco ine, jednej sa paci nevinnost a inej zasa skuseny chalan.

apolon

lenka7, mozno zo zaciatku to bude tazke, predsa len je tam ten rozdiel a budu vas oboch mozno odsudzovat, ale poviem Ti, ze to je ich problem o takych 10 rokov, ked budete manzelia :) to uz nikomu nepride cudne. Len vydrz ten zaciatok a potom to uz bude len lepsie a lepsie. Presne ako pise "zuzik 80", zo zaciatku sa urcite budes citit napato a neprijemne, ked s nim pojdes po ulici, ale toto je problem, ktory si musis vyriesit Ty sama v sebe. Ked to Tebe prestane byt neprijemne je uz iba na okoli, ako Ta prijme a potom si mozno najdes ine kamaratky, ktore Ta prijmu bez vacsieho odsudzovania. Nie vsetky kamaratky v Tvojom veku Ti ostanu az do staroby, niektore uz mozno nikdy neuvidis, o niektore iba sem-tam nieco zacujes, nebolo by mudre nechat Tvoju zivotnu lasku odplavat prec len kvoli kamaratkam. O takych 5 rokov Ti ho mozno budu zavidiet (v dobrom). Ja by som to skusil, ale este zvaz vsetky moznosti, ci si pripravena zniest to odsudenie od okolia, ktoreho sa tolko bojis. Je to len o Tebe a o nom, kto vas nebude vediet vystat, nech sa paci, Ty si tvoris svoj okruh priatelov.

michalik

zuzik 80,som rad ze sa mi podarilo vycarit usmev na tvojej tvari...
ale mna zaujima co si myslia o mne baby. posmievaju sa mi tym, alebo co?

zuzik 80

zabudla som pridat odpoved na otazku od lenky 7. Teda kedysi som mala chalana ktory bol o rok mladsi a aj napriek tomu ze bol vyspelejsi, nas vztah nevydrzal. Bolo to preto ze som sa necitila uvolnene ked sme isli medzi ludi.Mala som pocit akoby kazdy o mne hovoril ze chodim z deckom (aj ked to tak nemuselo byt). Islo len o ten blby pocit. Ako vsak vidim, ty si uz skoro rozhodnuta ze ho chces a cakas ze tu budes pocut len pozitivne ohlasy aby si sa upevnila v tom o com si uz v podstate rozhodnuta. Nemyslim si ze by tento vztah mal uspech pretoze on sa v jeho veku vela meni (psychicky aj fizicky. Keby si mi tuto otazku polozila o takych desat rokov neskor, vtedy by moja odpoved bola uz ina. Vela stastia

zuzik 80

cau Michalik. Tak ja viem presne co to je.Vycaril si mi usmev na tvari ked som citala tvoj prispevok. Dovod?Presne sa pamatam na roky ked som bola v tvojom veku. Tiez to bolo o obzerani a pozerani sa do oci. :o) Ktosi mi vtedy povedal ze ked sa ti chalan pozera dlhsie do oci ze ta ma rad, respektive ze sa mu pacis. Tak som to teda skusala. :o) ... a ratala som kolko sekund vydrzal. xixi Teraz sa nad tym usmievam a urcite to uz nerobim no rada spominam na ten pocit v zaludku ktory som mala pri takomto flirtovani. :0)