Jeden chalan ma...

Príspevok v téme: Jeden chalan ma...
lenka7

Dobry den.
Jeden chalan ma celkom pritahuje. Je vysoky, taky normal-celkom peny na tvari. Troska je sexi. :-P
Postava je normalka.
Moj problem spociva vtom, ze on ma iba 15 a mne uz bude 19.
On takisto vyzera na 19. Mne by to ani tak nedadilo ze ma 15, ale moje kamosky. Co by si o mne pomysleli, keby zistili ze ten 19 rocny chalan po ktorom idem nema 19, ale ma len 15...
Co by ste mi poradili Vy? Mne pripada byt o 1000% vyspelejsi ako jeho rovesnici.
Aj co som pocuvala jeho rozhovory v skole na chodbe, tiez si myslim ze je aj inteligentny, a spravanie ma tiez na tych 19. Ale neviem, ako sa mam rozhodnut.
Poradte mi...
co mam robit??
(sem tam aj on na mna hodi tym peknym ockom).
dikes :)))))))

michalik

Dobre zoznamil som sa s jednou babou ktora sa pred casom na mna divala. Asi si s nou zacnem.

Teraz nieco ine, siel som do novinoveho stanku. Predmnou sla celkom pekna baba :-P Otocila sa a pozerala na mna. najprv som sa tvaril ze si ju nevsimam, aby sa na mna pozerala a potom ked som sa chcel na nu pozriet, hned uprela pohlad niekde inde a neskor sa otocila a pokracovala v chodzi dalej predomnou. Rychlil som tempo obisiel ju. Prisiel som k novinovemu stanku, ona sa na mna nenapadne pozrela.
Neskor pokracovala dalej sla okolo mna dalej k odpadkovemu kosu, z pociatku mi bola otocena chrbtom, ale potom sa odrazu otocila na mna a pozerala sa mi do oci asi 5 sekund - aj ja nanu. A neskor sa opat otocila.
Dalsi pripad zacal tento tyzden v triede.
Moja spoluzicka sa na mna zacala pozerat. Ked sa nanu ja pozrem, tak si pozerame chvilku do oci a potom sa pozrie niekde inde(to robila zhruba na kazdej hodine). A to robila cele dva dni. Ale ked sa jej niekto len tak zo zartu spyta ci by si so mnou zacala tak odpovie: "co ti sibe?"
PLS odpiste chcem vediet co si o tom myslite. Chcem vediet ci sa mi tym baby nejako posmievaju alebo na mna zakazdym hodia ockom. PLS

lilotka

Tak naber odvahu. Za vyskúšanie nič nedáš. Aspoň budeš vedieť na čom si. A pre informáciu: Koľko máš rokov???

michalik

mozno, ale stale som na pochybach.
ked prejdem okolo jednej spoluziacky, ozve sa od nej strasny smiech. neviem preco, najskor sa mi vysmieva... :-(((((((((((((((((((((

michalik

eh, moj problem asi nepatri do tejto temy, ale predsa ho len spomeniem...
ked idu dievcata okolo mna, tak sa mi pozeraju do oci.
prvy krok sa bojim urobit, pretoze neviem co si o mne dievcata myslia ked mi zakazdym pozeraju do oci. Raz som sa tak trosku lepsie(drahsie obliekol), a jedna holka (ked som priesiel okolo nej) si dala dole slnec. okuliare a divala sa na mna akoby mi chcela nieco naznacit. tiez ma viac rokov.
prvy krok by som sa nebal urobit, len neviem co si o mne baby myslia ak sa na mna pozeraju. myslite ze sa mi vysmievaju, alebo len sa na mna zakazdym divaju len tak? :)) prosim odpiste
dikes za odpoved

m.

Nooo to je len na Tebe,neber ohlad nato co ti howoria kamosky.Ja mam priatelku starsiu o 3roky,ja mam sice 19 a ona 22,takze je to troska ine ako medzi vami.ale keby ze snim chces nieco nacat,tak to ber tak ako my.na Veku az tak nezalezi,hlawne ze si budete rozumiet.to je to najdolezitejsie,je uplne jedno ci ta budu odhowarat kamosky.Drzim palce:)