Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest....epilator,prosim kuknite

mel6662

Ja som si kupila epilator philips.Epilacia mala byt rychla a jednoducha.No mna to velmi boli,tak som ho pouzila len raz a to aj poslednykrat.Holky??Ak by ste ho odomna niektora odkupili...povecme za polovicnu cenu ....bola by som velmi rada.Napiste na moj email..mel6662@azet.sk

suns

ja som tiež dostala na vianoce od priateľa na moje želanie Braun s tym chladiacim gelovym vankušikom. Tak som si spravila peeling, priložila vankúšik, naštartovala traktor, zakusla som sa do paplona, ale no HRUZA! A to som si myslela, že na litkach to bolieť nebude, že to vydržím... skôr by som bola rada, keby mi to spravil niekto druhy... musim sa vyhecovať, a skúsiť to znova... Na ruky som použila depilačnú hlavicu, myslím, že keby som priložila epilátor, asi zomrem od bolesti:D ach jo, narkoza a ideš:D

n..

ja mám philips satinele a je dobry sice najskôr to bolelo a aako :( ael potom keď chlpky začali vyrastaať také tenké tak to nebolelo:) a zavisí to aj od typu pokožky mne nezrastajú:) len občas jeden chlpok:) ale mám taký problém že niekedy mi to nevytrhne s korienkom teda keď už mám také jemné tenke chlpky..

nokiiia

JA SOM VELMI SPOKOJN AZO ZILETKAMI Z ORIFLAME PRAVDA ZE AJ ZO STROJCEKOM JE MALI A VYNIKAJUCI ZILETKY SU ZLOZENE Z ALOE VERA A MNE NERASTLI CHLPKY N A NOHACH 3 TIZDNE JE TO SUPERR

majkaaa

Mám epilátor s vymeniteľnou holiacou hlavicou. Epilátor na nohy,holiacu hlavicu na bikiny a podpazušie. Čakala som väčšiu bolesť,v podstate ma to nebolí. Ale ja som blond a veľmi zas nezarastám.

tronka

baby kludne!ja pouzivam epilator aj na ruky aj na stehna litka na rukach to vobec neboli a na stehnach trochu hlavne z vnutornej strany ale da sa to vydrzat,,na rukach som si holila pred troma tyzdnami a mam ich take 3 milimetrove ani ich nevidno

quiqui

este by som sa chcela spytat, ci je podla vas epilator lepsi ako vosk. ja som na tie ruky predtym pouzivala voskove pasiky veet. vysledok bol celkom dobry, akurat mi dost vadilo, ze potom tie chlpky museli trosku vyrast, aby sa to dalo opakovat..je to tak aj pri epilatore? jezkovi sa nevyhnem?:-)

quiqui

ahojte :-) aj ja rozmyslam, ze si kupim epilator, ale chcela by som ho pouzivat len na ruky a na stehna..Pouziva ho niekto z vas na tieto miesta? tam mam tych chlpkov na moj vkus privela, nie su uplne svetle ale ani tmave, ziletkou si ich holit nechcem aby to nedopadlo tak ze budu tmave a hrubsie a budem si ich musiet holit kazdy den. po pouziti epilatoru vyrastaju tie chlpky jemnejsie?je ich menej?