Maniodepresia

darkstorm

je maniodepresia aj to, ked človek tak 4mesiace neprichaadza na to , čo by ho bavilo?.. či.. ked je sam tak mysli len na to zle či smutne? či ,, absolutne nema chut nič robiť, či so sebou , s niekym , abo so životom vobec?.. abo že nenachaadza žiadny svetly bod vo svojom živote?ď...

hehehehe

krochko, ved si ich kup a potom sa nam pochval. strata sexualnej tuzby je po Ad typicka a zatial podla mojich vedomosti nikto nevie, co s tym (aspon som sa nestretol, ze by to niekto vyriesil).

krochko

hehehehe,ako vies,ze tieto prirodne pripravky nezaberaju,mas to odskusané?Ja som uz manicku fazu nemala 5 rokov, beriem na to lieky,aby som sa do nej nedostala.Citala som na internete su v ponuke prirodne pripravky na posilnenie sex.tuzby,stoja okolo 600,-Sk.Radila som sa s psychiatrickou,hovorila som jej, že ma antidepresiva utlmuju,povedala,že ich musim uživat.

krochko

deeee,bola som uz u prichyatricky, hovorila som jej o tomto probleme,lieky mi nemôze menit,takže spola,rozmyslala som o prirodnych pripravkoch na zvysenie tuzby,neviem ci to zabera.Inac dik

deeee

skus ist k psychiatrovi a povedz mu o tomto problem, mozno by ti mohol zamenit lieky......ale potom rataj s tym, ze antidepresivam trva niekolko tyzdnov kym zacnu zaberat, takze sa ti pri zmene liekov moze trosku zhorsit stav

krochko

neporadili ste mi s mojim problemom.mam maniodepresivitu, uzivam tbl,ktore ma utlmuju v sex.oblasti,takze pri pohlavnom styku nic nepocitujem.vie mi niekto poradit