prosiiim o vase odpovede co najrichlesie

Príspevok v téme: prosiiim o vase odpovede co najrichlesie
fghj

cawte mojej priatelke to meska asi dva tyzdne ma 16 rokov a mysli si ze je tehotna ale ved nema byt z coho z oralu sa neda otehotniet nie?? a z prstovania tiez nie hm??? viem su to sproste otazky ale prosim o vase odpovede a mozu napr. spermie prejst cez spodky ked sme mali peting ale priatelka nemala na sebe nic a ja len spodky?? prosiiim co pravdive odpovede dakujem je to dolezite aby bola kludnejsia dakujem vazne

maajjjo

MOJA KAMOSKA MAVA DNI DVA KRAT ZA POL ROKA.MOZNO NEVERITE ,ALE JE TO TAK.CO MAM JA POVEDAT KED SOM SA TO DOZVEDEL PO PRVOM POHLAVNOM STYKU.CAKAL SOM DVA MESIACE KED TO DOSTALA.TERAZ SI DALA ANTIKONCEPCIU A NAPRAVILO SA TO

hmm

noo tak pravdupovediac mohla oehotniet...tak ked ty si mal spermie na spodkach a ona nemala nic tak sa tam tie mrsky mohli dostat..ale je to dost mala pravdepodobnost ze zabludili prave tam....nestresujte este moze dostat kramy ved ma len 16 rokov v jej veku sa niektorym stava ze kramy meskaju aj mesiac....ale nabuduce davajte radsej vecsi pozor alebo nech sa radsej potom hned osprchuje

sidlo1

ahoj....ked ste nemali pohlavny styk,nemoze byt tehotna. V ziadnom pripade!! 16 rokov je dost malo a menstruacia byva v tom case este nepravidelna...neboj sa:)

elwin

:D ty vole tak ale toto je presne akoby som sa videla ja pred rokom... ta ista situacia....
len pekne upokoj priatelku, pokial si do nej nepchal prsty na ktorom bol ejakulat, alebo nieco ine:) tak tehotna nemoze byt... a cez spodky uz duplom nie...
a to ze jej to meska dva tyzdne - mne tiez a akurat dneska som to dostala takze to je uplne normalne, obycajny vykyv v cykle...
:) ze pozdravujem a lubte sa aj nadalej