strach

lucka2

no ja som mala takyto problem, este trva trosku. boli spolu rok a ona ho nechala. uz je vyse roka od rozchodu a on mal stale doma veci od nej !!! skoro som sa s nim rozisla

hlavne sa porozpravajte o tom. mozno zistite ako ja, ze zabudol na to :)

lizinka

a kolko s nou uz nechodi?..nie je s tebou nahodou len preto, aby ju dostal z hlavy aspon takymto sposobom?..alebo aby jej spravil natruc?..sorac, ale poznam taketo pripady..

skatulka

chlapi vzdy porovnavaju a zeny to robia tez ale len vtedy,ked skutocne nemiluju..ked miluju,tak porovnaju ale vidia len klady oproti ex,a mozno aj muzi tak robia.
mohol by nejaky napisat.

noonaa

adelaine-ja sa z toho tiez obcas vyhrabem,obcas ma to pochyti,najnovsie som si vymslela:) (nie doslova) novy trapiaci problemik....je aj tu..s nazvom:je to divne??? ale poradit nevie asi nikto,lebo vsetci maju nadhlad...a na to coraz viac skrie

adelaide

hey je to dosť na nič..neviem sa toho zbaviť..keď ešte nedávno mal všade jej fotky...a bol z toho rozchodu strašne mimo...

SHAKTI

pravdaze ze porovnavaju,tak ako my :-)ale zrejme vie preco je s tebou!!ty si ta s ktorou je,vyvolena,tak neries kraviny...

noonaa

aj ja mam takyto komplex,sice enchala ona jeho,ale 6 rokov je 6 rokov,som taka strasne zalaskovana,ze mi pomyslenie na nu strasnevadi,lebo as bojim,ze na nu mysli,ze si spomenie,a ze ma mozno porovnava......aj to viem,lebo ked zisti,ze v niecom som lepsia,to mi povie,ale ....? je to take tryznive,ze ?preto ti ja asi neporadim,len aby si vedela,ze sama nie si:)