ako sa chranit pred chorobami?

stastna

Shakti ten posledny prispevok bol pekny, v tom predoslom si pisala ze... citujem " chlap si to iba odmaka a koniec". Sorry nechcela som rozvinut az takuto burlivu debatu :))

stastna

Shakty ten posledny prispevok bol pekny, v tom predoslom si pisala ze... citujem " chlap si to iba odmaka a koniec". Sorry nechcela som rozvinut az takuto burlivu debatu :))

stastna

Shakti ten posledny prispevok bol pekny, v tom predoslom si pisala ze... citujem " chlap si to iba odmaka a koniec".... Sorry nechcela som rozvinut az takuto burlivu debatu :))

sjella

Shakti ma pravdu. Teda, viem, ze tu voebc nejde o dokazovanie niekoho pravdy alebo omylu, len som mala potrebu to povedat :) Stastna, je krasne, ze so svojim partnerom nemateproblemy a aj sa zda, ze ste spolu stastni, ale citaj troska pozornejsie :)

SHAKTI

stastna zienka,pretoze ty a tvoj partner dodrziavate dve zasady z toho co som napisala-hygiena a vernost.
Nemam nic proti muzom,ale zodpovednost je na zene,aby sa chranila-to som tym chcela povedat..tu nejde iba o pohlavne choroby,ak sa napr.nedodrziava hygiena,vznik zapalu moc.mechura atd.

stastna

Nie vsetci chlapi su taki akymi sa ty stretavas, raz aj ty natrafis na toho spravneho, len maj oci otvorene-inak pochybujem.... Chcela som sa zastat muzskej populacie..

SHAKTI

ja mam picassa a ty?? :-D
namiesto utoku zlej zavistlivej zeny,porad ako sa chranit pred chorobami?ak som pochopila-spolahni sa na chlapa,nehovor nic,nepouzivaj nic..ver,ze kazdy je taky zodpovedny ako ten stastnej zienky..