Chorobna metrosexualita

Príspevok v téme: Chorobna metrosexualita
zatajeny

Moj problem sa mozno niekomu bude zdat banalny, no pre mna je urcite vazny.
Som do seba chorobne zahladeny. Stale, ked vidim zrkadlo v hocijakom prevedeni, zacnem sa don obzerat, niekedy aj 2-3 hodiny vkuse..
Beriem kremy na vrasky, dokonca obcas i make-up, samozrejme gel a podobne.
Uz si pripadam ako exhibicionisticky blazn.
Vsade kde pridem, je to hlavne pre moj exhibicionizmus a metrosexualitu, aby ma mohli obdivovat ini i ja sam seba.
Da sa to nejako liecit?

SHAKTI

ano narcis,problem nevidim v tom,ze sa o seba staras ale v tom,ze to robis preto aby ta ini obdivovali aj sam seba,zakryvas cosi,nerobis to preto,aby si sa dobre citil,pacil...
nuz ak uz chlap pouziva spiralu a make-up..brrrr

kitti

Nepoznam cloveka,ktori by sa nepozrel do zrkadla,ked prejde vedla nejakeho.
Je ale rozdiel,ci sa pozera len niekolko minut,alebo hodiny.
Je to pekne,ze sa niekto o seba stara.
Mas niekoho? Jej to vadi? Ak na to mas cas,trpezlivost a ostatnym{rodicom,priatelke} okolo to nevadi,tak v com je problem?
Mam znameho,ktory pouziva aj spiralu,lebo ma velmi pekne dlhe a aby mu to vyniklo tak pouziva prisvitnu spiralu.
Mozno niekto nie je zviknuty,aby sa aj chlapy o seba tak starali ale je na case.Je ovela prijemnejsie byt s takym chalanom,ktory pekne vonia a vyzera super,ako byt so zapachajucim...

kraska :-)

Urcite by som ta hned neposielala za psychologom!! Ja mam v sebe tiez kus metrosexuala, mam rada ked sa ludom paci moj zovnajsok a to ze si muz? No a co?...kazdy sme nejaki, skus to zmiernit aspon aby si tym nezatazoval okolie...inak pohoda, co budes radsej zakomplexovany sediet niekde v rohu kde po tebe ani pes nestekne?? :-)))

SHAKTI

problem spociva v tom,ze chces cosi dokazat inym aj sebe..
tak 2-3hodiny vkuse sa neobzeram ani ja..skus psychologa,lebo tvoj problem neni prehnana starostlivost o svoj zovnajsok,ale iny..