Búšenie srdca, triaška

[zruseny12]

jasne,ze psychika trpi,tak si kup B-komplex,trochu Ta to posilni.A su aj B-komlex-forte-to su tie iste ale trochu silnejsie vitam.na stress.To by Ti nemalo poskodit,kupis to v lekarni...prajem TI vela sily aby si to zvladla.

jaja

NO JASNE, tiež mi tak radila jedna sestrička ... tak počkám teda, aj ked niekedy je to ťažké- psychika...:-(( nejako vydržím... lebo ja som už bola u lekára s tým, to som to ešte brala, tak mi zobral krv, a mala som výsledky v poriadku...

[zruseny12]

no vidis,na jednu vec pomozu a na 10poskodia,ale to je zo vsetkymi liekmi tak,co sa tyka chemie.Mne tiez lekar povedal,ze si nemam vsimat vedlajsie ucinky ,co pisu po letak,ale potom naco ich pisu.Ale to sa netykalo HAK.Ono aj prirodnych doplnkoch vel skodi,tak to je normalne...teraz Ti nic neostava len cakat chvilu,a potom sa dat vysetrit...ked Ti to neprejde.

jaja

ked som to konzultovala s bývalým gyn. , lebo som bola vystrašená z tolkých nežiadúcich účinkov, tak mi povedal že firmy sa chránia takýmto spôsobom, keby sa náhodou niečo stalo, ale kludne to môže byť všetko pravda, aj ked v ojedinelých prípadoch...

jaja

hej, to sú riadne lajstre, len niektoré sú tam nie ani spomínané...až teraz viem, že ich treba brať vážne...

jaja

mám 24 rokov, po zmene hak (cillest-bellara), kt. som potom brala 4 mesiace, sa moje problémy začali... nikdy predtým som podobné stavy nemala, ani pri tej predošlej hak, iba pri bellare!!!

[zruseny12]

no nie len na to aj pri nedostatku vapnika,pri chrbtici...je vela chorob,ktore maju rovnake priznaky...ale ked vies,ze si brala HAK,tak mozno to bude s toho...a, ze Ti ostali nasledky...pockaj este chvilu a potom chod k lekarke...inu moznost nemas.A kolko mas rokov?

jaja

mám konkrétne príznaky- búšenie srdca, únava, nesústredenosť, ostatné sa z heilly nezhoduje, ale zhoduje sa UZIVANIE HAK!