BODNUTIA HMYZOM a NÁSLEDKY

Príspevok v téme: BODNUTIA HMYZOM a NÁSLEDKY
marek123456

čaute ak viete niekto niečo proti svrbejúcim bodnutiam ktorých neskutocečne veľa ( až 13 na celom tele/ čo je už dosť veľa a svrbenie je nenormálne.Fenistil gel a ostatne kraviny mi zaberali len ked som bol maly... teraz by som si to musel natret aspon 20 krat kym sa co to prejavi...zevraj immuny voci takym liekom ....kym zaberu aspon proti svrbeniu tak mam miesto bodnutia do krvi rozškrábané....nakoľko to neznesiem.... prosím PORAĎTE je to dosť aktuálna téma kedže je leto a komaré oblubujú vodu....

janicah

V jednom nemenovanom casopise som nasla radu od citatelky na svrbejuce postipnutia hmyzom, treba vraj zmiesat prasok do peciva s troskou vody a rozdrvenym acylpirinom a tym potriet. Ja osobne som to este neotestovala, zatial chvalabohu nepotrebujem akutne, ale ak to vyskusas, daj vediet ake boli ucinky.

miša

Vždy pred letom začni užívať B vitamín, napríklad pangamín, stojí asi 80sk a ver, že ťa komáre ani iný hmyz otravovať nebudú. Ja som sa to dozvedela asi pred troma rokmi a odvtedy ma vôbec neštípu. A to som pred tým chodila dobotkovaná, ako lienka. A nejdú na teba ani pijaky. Už je polovica leta a ešte nemám ani jeden štipanec, takže hlavne to béčko