prsia..mam problem:(

sasenka15

vyyhody..vela vyhod,ale ma to aj nevyhody...tak ako wsetko..napriklad ked xcem tricko trosku s vecsim vystrihom...:))moje spoluzijacky..ked sa porownam snimi napriklad..tak uuf....a pocuj..myslis ze to moze byt tym ze ked som bola asi v 5tej triede tak som bolo wtedy ja tou "kralovnou?"vtedy som navrchu bola..teraz spodnaa priecka

sjella

ja takisto ;) ja ich mam tiez mensie a zatial mi ich kazdy chlap chvalil. su krajsie ako velke. a najma su pevne a v buducnosti s nimi nebude "problem"... plus ma to dalsie vyhody. kamoska ma velkeeee prsia a nevie zohnat normalnu podprsenku a tak si musi kupovat tie drahe, za to ja si mozem kupit hociaku a za nejakych 500 sk v pohode zozeniem aj supravicku ;) ma to same vyhody ;) a aj mne sa viac pacia mensie..

sasenka15

tak stymto suhlasim..velke a ovisnute prsia..tak to mozem byt rada ze ich ovisnute nemam..len ma to trosku zaraza...pretoze su stale rovnake..snad sa zmierim aj ja..sjella dakujem za ten link idem kuuk :))

ahoj

ahoj, aj ja mám 34 ( teraz som si išla pozrieť na podprsenka :-) ), no a už mám 23 r., ale mne to až tak nevadí,niektorým chlapom sa páčia menšie prsia. Veď sú krajšie malé ale pevné, ako veľké a ovisnuté,nie? nerob si z toho ťažkú hlavu, aj ja som sa stým už zmierila