farba PALLETE SHAMPOO-cierna

Príspevok v téme: farba PALLETE SHAMPOO-cierna
dadusa

Tato farba je na 24 umyti.Chcem sa spytat ci sa mi vymije na povodnu farbu po 24 umytiach aj ked si ju budem umyvat 2 krat do dna.Citala som niekde ze harmancek odfarbuje vlasy bude to fungovat aspon trochu aby sa mi skor vymila????a to si man kupit normalne v lekarni suseny harmancek a urobit si z toho vyvar a s tym si umyvat vlasy??????PROSIM PORADTE ZA VSETKY RADY VOPRED VELMI DAKUJEEEEEEEM

bizzi

palette je cele uplne nahovno..tiez mam skusenosti s tymi samponmi..su riadne agrasivne...ja som presla na hennu..vyzivuje vlasy a da im pekny prirodzeny odtien..

dadusa

uz aj na tou satkov som rozmyslala :DDD....aj ja sa bojim ze si znicim vlasy.....a este pocula som o farbach Palette Radiance a aj Brilance Luminance ze vraj obfarbuju a farbia v jednom kroku co myslite????????

elwin

vies co, aj hej... ono to asi prvy tyzden dva bolo iba take vyslovene ze cierne, potom sa to pomalicky zacalo vymyvat ale fakt minimalne, ale uz to nevyzeralo az tak zle... a inak neviem ci je vyhra davat sa odfarbovat, znicis si vlasy... radsej pockaj chvilu a kupi si daku satku na hlavku :)

dadusa

elwin ale ja som si ju uz dala a dost to lutujem asi skocim ku kadernicke nech mi s tym nieco urobi.a to si mala stale ciernu nevymylo sa ti po case aspon na tmavo hnedu?????????