?? vážne ??

Príspevok v téme: ?? vážne ??
analy

mno zdravim... mam taky newem ci problem skorey otazku... antikoncepciju uzivam njeco vyse dvoch mesjacov s priatelom sa pravidelne miluyeme jednym casom mala podozrenje ze som v tom bo som zvracala nebolo mi naj ale test mi ukazal ze njesom tehtona... ja len ze zjadne priznaky nemam len som nejak moc pribrala... myslite ze do mesjaca uz brusko rastje ??:D:D lebo fakt newem v com toe... dakuyem

analy

mno tag ja preistotu utorok este skocim gynde na test aby som to mala iste... snad bude secko oka... sag tabletky su tabletky :P tag ti teda velmipekne dakuyem :) maj sa krasne :)

noonaa

ked som zacinala s tabletkami,bolelama hlava,bolo mi zle,na vracanie,brucho som mala naliate....a tiez som robila hned test..jasne,ze nega

analy

tag ja tabletky uzivam vyse dvoch mesjacov... a co ti zacinalo?? akoze tehotenstvo ci ked si zacinala s tabletkami?

noonaa

no,aby si mala istotu,tak jo,ale mne by to na tvojom mmieste stacilo,:negativny test+zacinas s tabletkami,mne byvalo zle 3 mesiace od zaludka,naliate brucho.....neboj..

analy

mno citala som ze holky z toho priberaju aj ne a tag.. ja som uz test mala vysjel mi neg. newem ci si mam teda kupit dalsi :-//

noonaa

pozri,ja si myslim,ze nie si tehotna...zle ti moze byt aj z antiky,rovnako,ako z nej mozes pribrat....aky ma nazov?

cat

jednozancne by si mala ist ku gynekologovi, az ten ti da 100% odpoved. Do mesiaca este nie su ziadne viditelne priznaky tehotenstva, ajked vaha si naozaj uz moze mysliet svoje