vycita mi, ze priberam!!!!!!

Príspevok v téme: vycita mi, ze priberam!!!!!!
nataska

Vazne som rozculena!!!! Priatel mi vycita. ze som pribrala,mam 55kg,vysku 164. Mala som 50kg vtedy bol cely nateseny, ale ja som sa obmedzovala v jedle a cvicila stale.Ja sa snazim aj teraz schudnut, ale ide to pomalsie, kedze stravujm sa normalne, cvicim.Ale tie jeho neustale poznamky, mi uz piju krv! PRECO VSETCI MUZI VYHLASUJU, ZE NECHCU VYCHRTLINY,ALE KED CLOVEK SA CHCE NAJEST, TAK JE ZLE?!!!!

klaudia12

mna by zaujmalo kolko mas rokov,ja by som s takym chlapom urcite nebola,asi si velmi mlada vsak?
ja som po porode pribrala 25 kil,ide mi to velmi tazko dole,ved uz tretie tehotenstvo a 3tie dieta.moj manzel mi nikdy nepovedal ze so tucko aj ked som bola a este stale mam 10kil na sebe.stale ma podporuje a mam ma rada taka aka som.pred nim som mala priatelov ktorym islo iba i to ako vyzeram,a ked som pribrala nejake to kilecko hned ma buzerovali,ale to nebola naozajstna laska.

mimina

tak na takeho chlapa,by som sa vykaslala,ked mu ide len o moju postavu??to ta takto bude terorizovat stale a duplom,ked nechas,vyhlas mu ze ked sa mu nepaci aku mas vahu,bude sa paci druhemu.

moniqa87

no tak to si asi prave na takeho narazila,no nie su vsetci rovnaki, a okrem toho, ved s takou vahou pri takej vyske, to mas uplne super postavu, nie?
a ked potrebujes kludne sa tu vyzur, ono to pomoze...