Nadmerné ochlpenie

Príspevok v téme: Nadmerné ochlpenie
Žieňa

Trpím zvýšeným ochlpením, hlavne na tvári, prsiach, bruchu a zadku. Endokrinologyčka mi povedala, že na to niesú žiadne lieky. Vedel by mi niekto poradiť, čo s tým? S odstraňovaním má problémy, lebo chĺpky rýchlo dorastajú, zaraastajú do kože a hustnú. Neexistujú na to dajaké homeopatiká? Laserové dostránenie ochlpenia po celom tele by ma stálo mailand.

dede

Zdravím, som rada, že nie som sama čo má podobný problém, ale uspokojenie, že sa mám s tým zmieriť, veď na svete nás behá neúrekom, ma vôbec neteší. Viem, že sú ľudia čo trpia hladom, nemajú kde bývať atď., ale fúzy pod nosom u ženy, nie sú vôbec estetické ani príťažlivé. Prosím, nie je niekde v BA alebo TT podobné chirurgicko-plastické centrum? Ďakujem za odpoveď.

smejo

Ahoj ziena tak isto chapem tvoje trapenie tiez trpim ochlpenim na celom tele,brucho chrbat ruky nohy tvar-pri usoch a tiez mi lekari povedali ze sa stym neda nic robit...a este k tomu som brunetka takze kazdy moj chlp je cierny :( ale ako hovori milday su ludia ktory maju ovela horsie problemy musime sa stym zmierit..:)

ninuska

ja k tomu len taku malu zaujimavost,pod pazuchami mam viac chlpov ako moj priatel :),samozrejme ze sa holime aby to nahodou zle nevyznelo

Žieňa

človek
depilacia laserom moze byt dobra, neviem si ale predstavit, ze by som si neholila ochlpenie pocas 6tych tyzdnov v oblasti bikin. Nemoze sa vytrhavat s korienkom, no mozem sa aspon holit?

Žieňa

Skúsim sa popýtať v lekárni, či také niečo existuje, taký krém, ktorý aspoň spomaľuje rast ochlpenia.
Moj priateľ mi k môjmu vzhľadu ešte nikdy nič nepovedal. Mám dosť problematickú pokožku po celom tele už od malička. Radšej sa ho to ani nepýtam, čo si myslí o mojom tele, no vždy, keď viem, že príde na sex, strávim v kúpeľni aj 4 hodiny.

ifka

Je aj take telove mlieko od Johnson&Johnson, vola sa hair minimising body lotion a ma znizit rast chlpkov. Tiez obsahuje vytazky zo soje ale neviem ci to pomaha...

Milday

Hm,co sa tyka mojho priatela, jasne,ze zo zaciatku som sa dost hanbila, ale snazim sa to vzdy otocit na srandu. Som rada, ze mu to nevadi a vlastne keby mu to vadilo, tak by som s nim urcite nechodila. A uvedomila som si, ze som to skor ja, ktorej to vadi, haha. A co tvoj priatel? Podla mna, je to aspon dokaz o tom, ze ma nema rad pre moje telo, ale vnutro a to sa mi na tom paci. A co sa tej soje tyka, nepocula sojm o tom, ale tiez ju jedavam dost casto.

Žieňa

Milday, dik za povzbudenie. Aj tebe doktory povedali, ze sa s tym neda nic robit? Ja sa pokusam jest sojove vyrobky, vraj soja obsahuje estrogeny, no nevidim na sebe ziadny rozdiel. Skor sa to zhorsuje. Tvojmu priatelovi to nevadi? Ja mam priatela, no velmi sa hanbim, ked ma bozkava na tele.

Milday

drahe žieňa,mam rovnaky problem, totalne ta chapem. Ja tym trpim odmalicka, nemozem v lete nosit bedrove rifle, tricka, saty, ktore co i len odhaluju chrbat a uz vobec nie dvojdielne plavky. Ja mam nadmerne ochlpenie zasa na chrbte rukach a zadku, proste odmalicka ma to zozieralo, hanbila som sa prezliekat este aj v satni na telesnu. Tiez som sa nabehala po lekaroch, bezuspesne. Je pravda, ze ma to dost obmedzuje, ale viem, ze ludia maju problemy, ktore su v porovnani s tymto nic moc a tak nezufaj, mysli na to ,ze taka ista chlpata beha niekde po svete rovnako ako ty. Drz sa.