Piercing v jazyku

petuliq

čaute,ja mám pierc už štvrtý deň a stále mám jazyk napuchnutý,čistím si to s joxom,je to dobre? čím je vlastne najlepšie to čistiť a ako často za deň?

lenkaa123456

mliecne vyrobky su zivnou podou pre mikroorganizmy. takze moze sa stat ze dostnaes nejaky zapal. ja by som tie mliecne veci radsej obmedzovala

petruska :D

no ja ho mam 5 dni a prve dni to bolelo a bolo to napuchnute cez celu tycku ale uz to odpucha tak poho :D a to ze sa nemozu jest mliecne vyrobky je kravina jak hrom sama piercerka mi to povedala ze mozem pit mlieko jest syr jogurty a setko co len cem len po kazdom jedle ci z mliecnom alebo hociakom preplachnut usta repikovym cajom a je to uplne v pohode napr ja jem uplne vsetko uplne jen si to bud pucim alebo si davam male susta ...rodicia o tom nevedia sice suslete ale da sa to skryt :D drzim palce ...o bolest nejde ak to niekto velmi chce(ako napr ja) prezije hociaku bolest.... :D

lenkaa123456

ja myslim ze kazdemu pocas spanku opucha jazyk aj ked nema piercing. len ked nemas piercing tak si to tak nevsimnes ze je jazyk opuchnuty :) dolezite je sa aj starat o sampotny piercing. apson raz za tyzden ho cistit a pri umyvani zubov prejst kefkou aj po gulicke a hlavne popod gulicku, lebo tam sa ukladaju sliny. ja si ho napr aspon raz za tyzden vyberiem a dam ho do tanierika v ktorom je vriaca voda. necham tam kym to vychladne a potom s cistou servitkou si ho zase dam do jazyka - aby sa mi po tom vycisteni na neho nedostali nejake necistoty z ruk, pouzijem tu servitku..

ranQo

to ze mas uz niekolko mesiacov piers neznamena ze ti nemusi opuchnu jazyk...ja napriklad kazde rano vstanem a citim ze mam jazyk mierne opuchnuty...zvykne sa mi spravit aj okolo neho taka priehlbinka ale tie opuchy su koli tomu ze si to davame(aspon ja) skoro cely den medzi zuby...to bude preto:) ...treba si vyplachovat castejsie usta a starat sa o to aj po dlhsom case...preventivne raz za tyzden :)

šašeQ

momentalne mam 4 tyzdne piers...nebala som sa,rodicia mi to kludne dovolili..nebolelo ma to vobec ale zalezi to od cloveka nemala som to ani opuchnute len vtedy ked som si dala cokoladu pretoze 2 tyzdne sa nemozu jest mliecne a stiplave jedlo...fajcit sa moze ihned ale tak ze hned po fajceni si treba preplachnut usta s tou ustnou vodou alebo cistou ak je to mozne v tej chwili a alkohol sa pit moze tiez hned po prepichu ale len cisty lieh..a ak sa vam to nahodou zapali alebo nemate ustnu vodu staci si zriedit deci octu a deci alebo deci a pol vody a preplachovat aspon 2 min. a netreba ziadnu ustnu vodu :)

MoNkAa

Cafte.. :D noo ja som si dnees dala pierc.. :) uplne v pohode..myslela som ze to bude brutal boliet- z rozpravania som sa bala..Ale clovek musi zazit, kazdy ma iny prah bolesti..mna to nebolelo vobec...akurat ze teraz mi jazyk opuchol.. nemozem papat...len polievocku..aa lad si na to idem dat..aa samozrejme ustnu vodu bez alkoholu po kazdom jedle..aa bez cigariet a alkoholu.. pokym sa to nezahoji cize pohoda.. :) snad mi to odpuchne cim najskor..P.S. Fakt sa nemate coho bat... :D a rodicia?Vacsinou si to vsetci davame potajomky..ja som nasim povedala ze chcem pierc usmiali sa.. :D ja som si ho dala ale nepovedala som im to.. :) PIERC jee peeeeerfektny! krajsi bude ked to bude zahojene! :)

jaaaa

Este nieco, suslala som velmi malo,ani to nebolo vidiet,ako keby som s cukrikom rozpavala...Stalo ma to 30 eur..hranim s nim zabijam nudu heee