Piercing v jazyku

S1M

zuzuska
A na to fajcenie nepoznam presny dovod lebo ja nefajcim, ale asi sa to potom tazsie hoji ked vdychujes ustami skodlive latky ako decht.

S1M

zuzuska
Uplne to odpuchne za 2 tyzdne, ale u kazdeho jeto indivitualne. Ja ho mam uz 2 tyzdne a tu jamku tam stale mam ;)
briliantik
Ak mas cerstvy prepich tak to biele ak je take konzistenciou ako "soplik" :D tak to su.. uz neviem teraz ci biele krvinky ale byva to tam ked sa to hoji - ak to mas cerstve tak tyzden. Inak by to nemalo byt. Hlavne denzifikuj po kazdom jedle aspon ustnou vodou.

briliantik

cawte ... mám pierc v jazyku a bojím sa že mi ho telo neprijalo ... pretože zo spodu pri dierke po prepichnutí mám niečo biele ... pri tej dierke .. už som si to dala dole s pinzetou :D a potom sa mi to znova vytvorilo ... može to niečo zlé znamenať ?? ... plsko dajte mi odpoveď lebo sa strašne bojíím ... dakujem

eLuCei

Mám jednu otázku..može sa mi po 2 mesiacoch trošku posunúť ten pierc dopredu ?:D alebo sa mi to iba zdá :D ???

zuzuska

S1M- Som fajciarka, preco nemozem fajcit? Aky to ma vplyv? a ty kolko uz mas ten piersing??a este stale tam mas tu priehlbinu??..dakujeeem :)))

S1M

zuzuska
Priehlbinu mam aj ja. Malo by to asi zmiznut, to sa len otlaca. Jest vsetko a ked mas biely jazyk skus si ho cistit kefkou. A pouzivaj ustnu vodu po jedle. Fajcit by si nemala tak 2 tyzdne po prepichu.

zuzuska

S1M- dakujem a mozem jest teda vsetko hej ?? a mam ho celly bieli stoho mam strach a mam na jazyku vidarenu tu gulicku taku priehlbinu tam mam to zmizne?? a fajcis?? moze sa fajcit ze?? :)) diiik :))

S1M

zuzuska
Tak 5 dni to bolo take viacej napuchnute a uplne to odpuchlo asi po tyzdni aj pol ;) A jest mozes aj mliecne, ale potom treba hned po jedle umyt zuby a vydenzifikovat ;)

zuzuska

S1M- no sak skoro nic nejem ani mliecne.. a dufam ze my to uz odpuchne :) dakujem :) ty si ho mala kolko napuchnuty??

S1M

Ked sa bojite a ste este pod zakonom tak si dajte prepichnut radsej len ucho :D Rodicia mavaju vacsinou pravdu.. Na co si to vobec davate? Aby ste kazdemu mohli vyplazovat jazyk, ze to mate? Alebo preco? Ja som si to dala z vlastneho presvedcenia a nikto o tom vediet nemusi. Ma to pre mna symbolicku hodnotu a nemam to preto lebo to ma taa a hentaa.. Zamyslite sa ci to naozaj chcete, lebo keby ste to fakt chceli tak tu neriesite, ze sa bojite a idete rovno do toho.