Piercing v jazyku

S1M

Ja mam piercing v jazyku uz tyzden. Kasicky som jedla len 2-3 dni a potom sa uz dalo aj ine. Prepich neboli, len tie dni potom ten opuch a jazyk boli tiez. Dolezite je denzifikovat :)

Kačenkaa

pierc v jazyku mam od vcera zatial v pohodke:)ibaze nemozem skoro nic jest:(a trosku mi vadi ta dlha tycka a suslem:Dale myslela som si,ze to bude horsie:)takze nemate sa coho bat..a prepich?mozno bolia tie klieste ked to zasekne a ked prevlieka ihlu za pierc,ale da sa to vydrzat:))uz sa tesim ked mi da maly:Dtak nevahajjte si to dat:)

Lettynka

beuskaa...urcite si ho nevyberaj aspon tak do roka na dlhsiu dobu..napr v nose som nemohla mat na praxi tak som si ho musela vyberat..a samozrejme hned mi dierka zacala zarastat..na konci praxe som si tam nemohla napchat piercing...musela som si pomoct sterilnou ihlou..takze neviem...asi u kazdeho inak...

beuskaa

lettynka....jooj ae aj ja mam taku sprostu zubarku ze az...fuuha ta ked mi pred mamou zacne wykrikowat ze co mam w tom jazyku ...tak to budem mat dost wtedy...asi zacnem sama chodit ku zubarke:DD...a to ked si wyberem na taku pol hodinku...myslis ze nezarastie dowtedy dierka??:D

lettynka

beuskaa...hej,bo mame posahanu zubarku a nemam chut pocuvat,ze sa mi moze stat nieco strasneeee...a ked sa spytam co to mi uz povedat nevie..:-d...ale v brade piercing uz nevadi:-D...a je to to iste podla mna..takze sa nemusis bat..:-D

marikaaaaaa...boli to trosku..ale kazdeho inak..viac to zacne bolet az potom..a ano opuchne ti jazyk na taky tyzden..ale da sa to vydrzat...

marikaaaaaa

baby ...viem že to je už opočúvané ale naozaj to nebilí to prepichnutie?..ja sa fest bojím...aaa potom vám aj dáko napuchol jazyk? abo? ..popíšte mi priebeh prosím :D

Lettynka

69bosorka..urcite si ho newyberaj..po takom kratkom case dierka zarasta este rychlo..myslim ze sa ti to da doporiadku..skus si kupit uplne kratku tycku nech ti to newytrca..a gulicky mas rozne welkosti tak cil skus mensie..ja mam jednu taku kwetinu a to ti sranda..mi to pripada jak keby mam cukrik..preto si to dawam prilezitostne:-)..osetruj si to a dawaj pozor:-)..
Beuskaa..mala som ho wonku len na chwilu u zubarky,to bolo uz po wyse roku,mozno aj wiac..ale inak som neskusala kolko wydrzi dierka:-):-)