Piercing v jazyku

panika

jasne..rodicia to musiet nevedia....az ked pridu problemy..a netusite, ake problemy...aj moje dieta si to myslelo..dnes davame 20 eur tyzdenne na lieky, aby bola aspon ako tak v pohode..tak smelo do toho, dufam ze Vasi rodicia maju na to....

crazzy_zuzul

suslat budes moyno 2 dni ani jest nebudes moct ale je to v pohode preboli to a mimochodom rodicia to vediet nemusia povedy ye ta yub boli :d

zuzka548410

tvoji rodicia maju pravdu. zvlast v takom mladom veku ti piercing oslabi uplne sklovinu a zuby sa ti budu kazit uplne cele

Lucek

chcela by som si dat piercing fo jazyka..strasne sa mi to paci ale rodicia mi to ani za svet nechcu dovolit lebo ze wraj to skodii na zuby :/ ako ich mam presvedcit ?

MalaBlondava

Čawte, ja len že sa mi podarilo prehltnúť celú tyčku aj s guličkou... myslíte že mám ísť hne´d k lekárke alebo mám čakať ??? :/ hm???....dik

meloddie

doča boča- zarastá to veľmi rýchlo...minule som stratila guľôčku vonku a domov som prišla o nejaké 3 hodiny. Medzi tým sa mi už na spodu jazyka vytvorila blana,ktorú som musela pomocou piercingu prepichnúť. Už si to nevyberám a radšej nosím náhradné guľôčky pri sebe v peňaženke. :))

meloddie

Kikuš...ja som si dala piercing v lete a šušlala som trošku len na začiatku. teraz už vôbec, záleží to od toho,akú veľkú guľôčku si dáš :) ja som si zvykla na veľkú. Ja som si to dala bez toho, že by naši o tom vedeli, mama to zistila až po mesiaci aj aj to od mamy mojej kamarátky. Ale už je to v pohode :)

Kikuš

ahojte :) ja by som sa chcela spýtať že či sa dá piercing prepichnuť aj tak aby som potom nešušlala alebo že či to zavysi iba od toho ako si na to zvyknem ...pretože strašne moc by som chcela do jazyku ale bojim sa že budem šušlať...a ešte by som potrebovala takud robnu radu :P ako presvedčiť rodičou aby mi ho dovolili :P :D :D ..ak sa niekto najde odpište mi na mail prosim :) ..dakujem :))

Cat-Kyty

Ahojte dala som si piercing do jazyka v piatok to je pred 3 dnami vsetko bolo v pohde ale vcera som si ho trochu zathrla a ide mi krv . Opuchnuty ho mam stale rovnako a dost ma boli. Krv mam len okolo vrchnej kulicky.
Neviem ci si ho mam nechat a on sa zahoji alebo si ho mam dat vybrat ??
ak sa niekto najde odpiste mi na mail dakujem
simonabilecova@gmail.com