vztah po rokoch

moniqa87

tesi ma, ze svet nie je plny len ludi co tvrdia, ze kazda laska sa raz stane len kamaratstvom a stereotyp vztah pomqaly zabije... vidim to na mojich starych rodicoch, su uz viac ako 45 rokov spolu (presne neviem :-)) a stale je na nich vidno ako sa lubia... no a ja mam zatial dvojrocny vztah a vasen ani nahodou nevyprchala... ono je pravda, ze po case je ten vztah uz o niecom inom, ale vobec to nie je stereotyp ani strata vasne... cim dalej tym je to krajsie... len treba najst toho spravneho cloveka a vediet komunikovat a podstupovat kompromisy....
drzim vam vsetkym palce :-)))

elablue

Kvalita vztahu rozhodne nezalezi od toho ako dlho ste spolu.Ked vam to bude dobre klapat a uvedomite si ze je velmi dolezite prejavovat si lasku kazdy den a v akomkolvek veku,ze to nie je len taka samozrejmost, tak potom naozaj zazijes stastne manzelstvo plne lasky.Take maju moji rodicia po 35 rokoch.Este aj dnes si obaja hovoria Lubim ta a to maju obaja cez 50 rokov.

kitti

Teraz v tejto "modernej" dobe,je asi v mode,ze ked pride prvy problem,tak hned rozvod.Vztah ked prekona problemy,tak ho len posilni. Viac si vazi jeden druheho,ze to tak pekne vyriesili(hovorim o normalnych inteligentnych ludoch).Su ludia s ktorymi sa neda nijak....

jaja

taka som rada,ze som sem napisala,joooj=Dste ma riadne nakopli=DTakze sa to da jupiii a du aj zive dokazy=DVerim tomu,ze vztah je ako zivy organizmus..ked ho pestujes a je emdzi vami,laska priatelstvo a porozumenie,neprestane rast

luna

jaja.... byvame spolu uz 5 rokov, mame liberalny vztah, neobmedzujeme sa , travime spolu krasne chvile, chodime na vylety a spestrujeme si zivoty vzajomne. Vasen ano po rokoch nezmizla :-))

jaja

presne tak aj ja si to myslim...podla mna to,ze sa to neda tvrdia ludia,ktorym to jednoducho nevyslo,tak ine nepoznaju...aj ja to chcem,prezit stastny zivot plny lasky

kitti

Moji rodicia su spolu pomali 45 rokov.Nehovorim,ze neboli zle casi,ale mali sa radi a zvladli vsetko. Teraz keby ste ich uvideli...
Aj ja to chcem dokazat,ze da sa stastne prezit celi zivot s jednym clovekom. Viem,ze pridu aj zle casy,ale verim,ze to zvladneme a hlavne je,ze to chceme a ze sa mame radi.

luna

My sme zacali ako vasnivy zalubenci, nie ako kamosi. Dnes po siedmych rokoch je mojim najlepsim kamaratom a perfektnym milencom :-))