bolest

Príspevok v téme: bolest
adkalc

Snad mi poradite. Dnes ma zacala boliet prava polka zadku. Nikdy som to nezazila. Taka tupa bolest, viem aj lokalizovat, kde to boli. Ledva som prisla z roboty domov, bolest mi prechadzala aj dolu do pravej nohy, ktora sa mi pri chodzi podlamovala. Som si davala pozor, aby som nespadla. Ked stojim, necitim nic, ale ked sa pohnem, tak to boli. Dakujem

RNG

To vyzera na nervoveho povodu.
Poskodene nervy(ci uz mechanicky alebo viralne) treba vyhojit. Na nervovu izolaciu treba materialy bezne sa nachadzajuce v nasich potravinach zriedkavo(EPA, DHA).
Preto odporucam brat rybaci olej(losos) alebo koncentrat MaxEpa, 3x3 gramy.

adkalc

Klb to nie je. Take to tupe bodnutie a sirenie bolesti je zhruba z polky sedacieho svalu. Zrejme to bude taky nerv. Len ma desi, ze sa mi podlamuje noha. Ta bolest sa da vydrzat.

evul

A nemoze to byt z klbu? Mna obcas bolieva bedrovy, ked nejak pokrutene sedim (napr.cez skuskove) alebo proste len tak zacne... Prebieha to podobne ako u teba.

sasenkka15

neviem za ako dlho..ja som to mala hodne dlho...vobec ma neposluchali nohy..na rukach ma nosili...co si pametam..je to uz daaavno..nastastie teraz mam len obcasove bolesti..klop klop..musim poklopkat

adkalc

Ja ucim, takze ked chcem stat, tak stojim a ked chcem sediet, sedim. Je to pol na pol. Ale moze to byt z pathodinovej cesty minuly tyzden a este som aj v sobotu dlho sedela na jednom koncerte. Za ako dlho ta bolest prejde? Stale ma to pri chodzi boli. Ale ste zlati!

...

adkalc-mozes mat problem s chrbticou alebo zapaleny nerv.pekne zajdi za doktorkou, lebo ak si to nevyris tak sa to moze vracat spat.

sasenkka15

ja som mala to iste ked som bola este malickaa...a bolo to doost hruuza,pretoze mne sa podlamovali obidva nohy pri kazdom pohybe..obcas to mam aj teraz..aj dnes,aj vcera som citila....zacalo sa to tym,ze som bola na vylete zo skolky..dlhsia cesta..a vsetko mi strplo...odvtedy som mala dost kvalitne problemy..takze ..nahodou nemas nejaku sedavu pracu???

luna

Ahoj, tak to by ste aj mne mohli pomoct....uz mesiac pocitujem bolest v pravom stehne. Je to taka zvlastna neznama bolest, ostra a pulzujuca. Trapim sa lebo neviem co to je a myslim uz aj na to najhorsie :-((