SOM TEHOTNA?? CO MAM ROBIT??

Príspevok v téme: SOM TEHOTNA?? CO MAM ROBIT??
lilianka

ahojte.. mam taky jeden problem a odcenila by som keby mi viete poradit alebo aspon nieco powedat :) ja mam chalana asi pol roka a teraz na chate sme boli spolu... a tam sme ako vzdy boli sami spolu a islo to tak ze ja som ho vyfajcila on ma vyprstoval a vsetko okolo toho a potom som ho zlozila na postel a uz sa to nejako zomlelo a on sa snazil ho do mna dat ale kedze som este bola panna lebo mam len 14 tak to skusil zo zadu.. ale to ma velmi zabolelo tak som mu to powedala a isiel zase z predu.. hrozne to bolelo...a potom ako sme sa dali od seba tak on bol cely od krvy a ja tiez... a potom ako sme sedeli mna strasne boleli vajecniky... a teraz neviem ci som tehotna alebo nie... ked v pokoji lezim mam taky divny pocit v bruchu a teraz som mala dostat krami a meskaju mi.. sice zatial iba tyzden ale to sa mi este nestalo... poradte mi. som tehotna?? mam si kupit tehotensky test?? alebo co??

Neries

Nepochopim vas ...ako 14 rozne uz mozu mat sex ak tomu niektore bez ochrany...nech to radsej neksusaju nepoviem nic keby mali zo tych 17 ale 13 rocne 14 rocne...to je nieco neskutocne predstavte siz e vase dieta pride domov a zrazu sa bude chciet svama rozpravat a povie vam ze asi je tehotna ved to je aj pre toho rodica neco neskutocne...pochopte to !..neurobte nejaku chybu ktoru budete lutovat chlapec vas iba namora vy ku naletite lebo ste naivne a ptom vas pojebe...a odkopne .....vitajte v dnesnej dobe

maťka99

Niekedy sa podarí otehotnieť, aj keď sa partner do teba nespraví. Mám kamošku, ktorá otehotnela a pritom si dávali pozor a nikdy sa neurobil.Doktor jej povedal, že jej partner má jednoducho príliš životaschopné spermie a to malé percento čo sa nachádzalo v kvapôčke lásky stačilo na oplodnenie.

cica

No, dievca, a co urobis ak si tehotna? das si to jednoducho prec? Vies o tom, ze ak sa sexuje, tak sa z toho mozu narodit deti? alebo na take vedomosti si este mladucka...hlupucka. Inak byt tehotna znamena cakat dieta, rozumies tomu? No nevadi, ak si v tom, utekaj pokojne na potrat, o par rokov si budes mozno lamat hlavicku, preco nemozes mat deti. Mozno sa dovtedy dostane z basy aj tvoj priatel, ktory si to tam odsedi za pohlavne zneuzitie maloletej osoby. Clovece, mali by ste sediet nad knihami a studovat si zakony, prava a povinnosti DETI.

lenciatko

ked sa do teba nespravil tak tehotna urcite nie si,ked si bola panna tak je normalne ze si krvacala.neboj nemas ziadny divny pocit v bruchu ty si to len vsugerujes,aj ja som si myslela ze som tehotna lebo som mala taky divny pocit v bruchu a uz presiel rok a nie som.tak sa nestrachuj ale ked si chces byt ista tak si sprav test a radim nabuduce spite s ochrannou,neviem ako by si potom nahodou keby si otehotnela zvladla dieta.drzim palce aby si nebola

Summer

si nenapisala ci sa do teba urobil alebo nie...ak nie tak tehotna nemas byt z coho..spermie nemaju nozky ze by sa ti k vajicku rozbehli same...a kramy ti mozu meskat zmenou prostredia..aj tym ze si to prvy krat vyskusala aj tym ze sa stresujes proste...ak sa neurobil tak sa neboj

kacka

najlepsie urobis, ak si kupis tehotensky test, necakaj a urob tak hned, mozes byt tehotna, tak drzim palce a daj vediet

mikam

Takto. Nebudem ti radit ani ta lutovat. Do sraciek si sa dostala sama tak sa z nich aj sama dostan. Mas len 14, co ta to napadlo sexovat ked potom uz pytas radu, ked je uz mozno neskoro.

envy

55lienka- nemozes. HAK posobi aj pocas plodnych dni, to by ju potom tolko zien dobrovolne nepojedalo. a este k tomu ste mali kondom...
lilianka- po prvom sexe ma vacsina dievcat divne pocity a meska im menstruacia.. ale ked sexujes bez ochrany, mozes ostat jednak tehotna a jednak dostat pohl chorobu
ja stale neviem pochopit preco SEXUJU DECKA????????????