Partnerka mi "vrazila noz do chrbta"

Príspevok v téme: Partnerka mi "vrazila noz do chrbta"
sklamany

S priatelkou sme boli spolu 2 roky a nas vztah vyzeral velmi vazne! Od detstva ma psychicke problemy a mal som to s nou niekedy naozaj tazke, ale vzdy som stal pri nej a bol som jej pevnou oporou. Ja som to v detstve tiez nemal lahke a nanestastie ma to poznacilo. A prave to bol dovod pre priatelku, aby ma opustila. Dovod, ze v cudzom prostredi nasadzujem "drsnu" masku lebo sa bojim, ze by mi mohol niekdo ublizit... A tu masku som si vytvoril lebo som sa bal o moje citlive srdiecko... S jej traumou som jej vzdy pomahal a ona ma za moju odsudila namiesto toho, aby mi ako partnerka pomohla...

SHAKTI

nooo dobre ides,uz si o krok vpred,a potom pride lutost-budes ju lutovat,lebo ty si ten,co ma co dat a ona nie a nakoniec pride absolutny nezaujem,nebudes k nej citit nic..clovek by si mal uvedomit,ze je definitivny koniec a mal by si zachovat tie pekne spomienky na toho cloveka,ale nikdy nezabudat na bolest,ktoru nam dokazal sposobit!!!

SHAKTI

vitaj v realnom svete..co su to za ludia?? sebci...mam ich okolo seba dost,vzdy som taka blba,ze pomozem,hoci viem ako to dopadne..
asi je lepsie doverovat iba sam sebe a neodhalovat svoje citlive miesta pred nikym,obrnit sa,nemat svoje srdce na dlani..

SHAKTI

ahoj...
ano najlepsie je uplne vymazat zo zivota...
ale uz ta vidim...ty si totiz prilis dobry!!!nech by ti akokolvek ublizila,keby potrebovala tvoju pomoc,nevahal by si ani chvilku...poznam a poznam aj to,ako to potom cloveku ublizi,lebo ta ludia iba vyuziju..nic viac..a ty z toho zas nic nebudes mat,okrem bolesti..
najviac nam dokazu ublizit ti ludia,ktorich milujeme! Lebo sme im otvorili srdce,nebranili ho,odkryli ten velky mur,ktory ho branil,mysleli sme si,ze prave tito ludia nam nikdy neublizia,ved ich milujeme a oni miluju nas...nie vsetci su taky dobri...niektori poznaju nase slabosti a prave s umyslom ublizit nam udru na to nase najslabsie miesto! Preto to tak boli,vedia co nam najviac ublizi a urobia to.

sklamany

Mne len nejde do hlavy, akym sposobom to vsetko riesila! Nestacilo jej, ze mi zlomila srdce tym, ze ma uz nemiluje, ale este mi povedala take veci, ktorych som sa cely nas vztah desil.
Tvrdi o sebe, ze je az moc citliva, ale po mojej skusenosti si myslim, ze ma namiesto srdca velky kus ladu, ak tam vobec nieco ma...
A ak sa mi aj rozhodne niekedy ozvat, ani si len nedokazem predstavit, ako sa k nej zachovam... Nik mi doteraz tak velmi neublizil a to som toho bohuzial zazil na moj vek az moc...
Bojim sa, ze pride cas kedy ma bude potrebovat a ja nebudem schopny sa na nu coilen pozriet beztoho, ze by mi to otvorilo stare rany...
Najlepsie bude vymazat ju zo svojho zivota lebo ak to nespravim, znicim sa... uz to nedokazem niest...

sklamany

Vzdy, ked mi hlavou preblisne nejaka spomienka na nu, hned sa roztrasiem a citim beznadej... Bojim sa toho, lebo som sa vcera zrutil...bojim sa!

2 mesiace intenzivneho utocenia toho, coho som sa v nasom vztahu najviac bal ma zlomili, uz nikdy nechcem zazit to, cim som si presiel toto leto, uz nie...

gomez

...rozhodovanie je len určovanie priorít. Aj ona si stanovila svoje priority. Bohužiaľ, asi nemala taký dlhý rebríček, aby si sa tam zmestil aj ty. To, že má takú alebo onakú chorobu je len výhovorka. Urobila by to aj tak, len prefíkanejšie. Je ti teraz len ľúto, že si investoval city a čas do niečoho, čo nemá perspektívu. Ale neboj, takéto prípady ťa naučia vybrať si spoľahlivého partnera a hlavne budeš vedieť čo hľadáš.
Nemyslím si, že by sa bola bývala niekedy zmenila. Bola tak vychovaná a je presvedčená o svojej pravde.