Partnerka mi "vrazila noz do chrbta"

Príspevok v téme: Partnerka mi "vrazila noz do chrbta"
sklamany

S priatelkou sme boli spolu 2 roky a nas vztah vyzeral velmi vazne! Od detstva ma psychicke problemy a mal som to s nou niekedy naozaj tazke, ale vzdy som stal pri nej a bol som jej pevnou oporou. Ja som to v detstve tiez nemal lahke a nanestastie ma to poznacilo. A prave to bol dovod pre priatelku, aby ma opustila. Dovod, ze v cudzom prostredi nasadzujem "drsnu" masku lebo sa bojim, ze by mi mohol niekdo ublizit... A tu masku som si vytvoril lebo som sa bal o moje citlive srdiecko... S jej traumou som jej vzdy pomahal a ona ma za moju odsudila namiesto toho, aby mi ako partnerka pomohla...

talka

O takych veciach je najlepsie porozpravat sa priamo s partnerom. A tak ma napadlo mohla to byt len zamienka na rozchod a dovod mohol byt celkom iny. Je potrebne si to ujasnit medzi sebou.

juju

hmmm...no to je tazke....a preco ta vlastne opustila? lebo si hral drsnaka na verejnosti? a ako si sa spraval k nej ked ste boli v spolocnosti? bol si aj na nu drsny? nechapem, preco je to dovod na rozchod...ako si to mal podla nej riesit? aj ste sa o tom rozpravali?