bobkovita STOLICA s HLIENOM !?

Príspevok v téme: bobkovita STOLICA s HLIENOM !?
tonka

par tyzdnov mavam sice pravidelnu-kazde rano, no bobkovitu stolicu na povrxu ktorej je male mnozstvo hlienu,niekedy hlien vyplava hore.nie je ho vela, ale predtym som ho nepozorovala a ma to znepokojuje. xcem sa opytat, ci je to normalne,alebo patologicke,alebo preco?tiez ta zmena konzistencie stolice mi nevyhovuje,lebo xodim na WC zväčša na dvakrat,pricom druhy krat je to o cosi lepsie.ten hlien som si obcas vsimla aj ked som mala stolicu kompaktnu,tak neviem co to moze sposobovat lebo v minulosti som si ho v stolici nevsimla cize tam urcite nebol.co mi ho moze sposobovat?je to normalne?poradte ak je tu nejaky odbornik v tomto smere,alebo niekto vie. dakujem. /inak trpim aj naduvanim ale to uz dlho predtym/

[zruseny12]

miska...aby si nieco nerozbila tym stoplikom..:0))))....no teraz vaze,ak je to prechodne mozes pouzit skoricu...alebo nieco z lekarne na nafukovanie...ale ked to trva dlho tak radsej skoc k lekarke...moze to byt hoci, co...

miska

ahojte mam velky problem mam prilis caste vetry denno denne neustupuje to kazdy den je to stejne uz neviem co mam s tym robit co si mam dat stoplik do zadku je mi to velmi neprijemne ak vie niekto poradit ako sa tohto problemu zbavit budem vdacna a to nejem ziadne strukoviny nic co naduva