ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

vitamins

Vobec to nedokazem zvladnut,pisem jej list,ale neviem ci to ma daaky vyznam. Zacinam si uvedomovat co som to spravil. Mam vycitky a nikdy si to neodpustim.

vitamins

no skusil som to dat dnes dokopi,ale vobec to nevislo. Je to este horsie,uz som ju stratil uplne. isli sme von sa o tom porozpravat a ona mi nasla v aute daake rysave vlsy. Nikdy som ju nepodviedol a este k tomu som vcera vysaval cele auto a viem,ze tam ziadne vlasy neboli,lebo som nikoho v aute nemal.Pohadali sme sa VEEEEELI,povedali sme si vsetko mozne a ukoncili to. Strasne ma to hneva,nedokazem si to bez nej vobec predstavit. Myslite,ze casom sa to da dat vsetko dokopy?

Nikpia

tak jej kup nejaky kvet a id za nou.. povedz ze tebe na nej zalezi a ked jej na tebe nie tak nie je co riesit..nechaj jej kvet v ruke a chod prec..uvidis sam...ked ta necha ist tak to nechaj aj ty...ked ta zastavi, tak jej predsa len na tebe zalezi.no v kazdom pripade by ste sa mali otvorene o tom co kazdeho z vas trapi porozpravat. a bolo by mile keby sa o teba starala a ne aby ti vravela ze si simulant...ja by som ti este aj cajik uvarila