ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

vitamins

preco take mile dievcatka musia mat tie hnusne manie a musia papat ceky zivot lieciky? Drzim Ti prsteky,zelam dobre vysledky a prajem Ti len to naj naj. Pekny dnicek

katty19

lithium, aspoň v mojom prípade, musím chodiť ku lekárke na kontrolu krvy max. raz za polrok, lebo ak mám líthia moc, potom som moc manická, ak mám málo, potom moc depresívna
som veľmi rada, že už papá:) áno, hneď treba brať ďalšie lieky, 3 x 1, zrejme na celý život, ale z toho si nič nerob, aj preto ma nezobratie jednej dávky nerozhadzuje
moc sa teším:))))))))

vitamins

neboj KATTY,nezabudnem a priebezne Ti budem pisat ako nam to ide.Jaaaj a inac uz aj ona papa take lieciky na naladovost.Som rad,ze nieco koli tomu robi.Ked si vcera dopapala posledny liecik tak musis ist k lekarovi nech Ti predpise dalsie? ako sa vola ten zazracny liek?

katty19

práve včera som zabudla poslednú tabletku:) ale, aj som si spomenula, no už som ležala v posteli a sa mi nechcelo zodvyhnúť, no:)
tak to je nádherné, vitamins:) jedna moja kamarátka hovorí: najlepší ľudia sú aj tak zo psychiatrie, lebo oni najlepšie vedia, o čom to tu je, sama mala problémy, ale keď sa dozvie, že človek v lieta v psych. problémoch, tak si povie a s úsmevom: to je náš, ďalší najlepší:)
nuž, som naozaj zvedavá, prosím, aspoň kvoli mne, nezabudni ďalej písať ako sa mávate, dobre?:)
ďakujem...

vitamins

ahoj KATTY,SHAKTI,LILITH....zatial je vsetko super,snazime sa tolerovat jeden druheho a zatial sa nam to uspesne dari. Ona si to uvedomuje,ze to co mi robila je na psychyku a netoleroval by jej to kazdy. Vie,ze keby som ju tak veeelmi nelubil tak uz daaavno nie sme spolu. verim,ze to bude dobre,chcem tomu verit. A Ty KATTY ako? Lieciky pomahaju,dufa,ze ich poctivo papas. Hmmm? Cez vikend sme isli na prechadzku a bola s nami aj "mala". Este aj ona mi povedala,ze to uz bude dobre,len musim mat velku trpezlivost s maminou. KATTY a velmi pekne dakujem,za vsetko.

katty19

vitamins, tebe som sa tiež dlho neozvala...
dávaj, prosím, priebežne vedieť ako sa mávate, dobre? som dosť zvedavá na vás dvoch a neskutočne silno vám držím palce:)
liečky stále papám:)
buďte šťastní:)
nebude to bez problémov, ale vy to dokážete, ty určite, presvedčil si ma a vidíš, nakoniec aj ju:)
nech zvíťazí trpezlivosť vo všetkom:)

vitamins

SHAKTY vcera sme sa o vsetkom porozpravali,povedal som jej co od nej ziadam,povedal som jej,ze to nejde ak len jeden ustupuje,ze musi vediet spravit kompromis,byt tolerantna....ona mi povedala svoje a skusime to uplne odzaciatku. Vraj sa bude snazit ako len vie a bude pre to robit vsetko. Dakujem vam za vsetko.

SHAKTI

ze dievcatka!! :-DD jeeej dakujem vitamins,si gentleman :-)
pamataj..snazit sa musia obaja, pretoze vztah,je strasne krehka vec,potrebna je nie iba laska ale hlavne dovera a vyvazenost-moje oblubene misky váh-kazdy musi tento vztah zveladovat,pripojit ruku k dielu,starat sa o vztah..a starat sa on treba cely zivot...
lebo inak zvadne ako kvetinka..
trosku sa obavam,ze zahradnikom budes iba ty..ale v dobrom vitamins..ak daco,napis..

vitamins

dievcatka ja si to bez nej neviem predstavit. nadovsetko na svete ju lubim a ak bude robit veci na krotych sme sa dohodli,bude vsetko dobre.