ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

SHAKTI

mam svoj osobny nazor,ale ked to chces,tak vela stastia..
osobne si myslim,ze v takomto vztahu budes dost trpiet..ale tvoja laska musi byt nesmierne silna,ked si ochotny vsetko to podstupit(ak si si vedomi co ta caka)a odpustit jej vsetko to trapenie co ti sposobila..
ale kazdopadne,vela stastia vitamins..

vitamins

ahoj SHAKTI,ROBO,LILITH.... mozno sa Vam to bude zdet divne,ale dali sme to zase dokopy. Sme spolu,vraj bude vsetko dobre,bedu jest lieky co ma,pojde k lekarovi a ze sa bude snazit nevivolavat zbytocne hadky. Dufam,ze to uz bude dobre. Dakujem Vam,ze ste tu boli,ked som Vas potreboval. Ste zlatucky,pekny den.

gomez1

asi niečo zase nechápem. Už to tu čítam hore - dole, krížom - krážom, ale stále mi z toho vychádza len jedno: vy už vlastne viete že čo, len si to potrebujete odobriť, pretože nechcete zaujať negatívne stanovisko. Je to dosť smutné hrať divadlo, keď ide o životy dvoch ľudí. A dino, ona s tebou skončila, už nečakaj, že ťa bude milovať. A fakt by ste ma urazili, keby ste sem napísali, že ony vám navrhli, aby ste boli naj... kamošmi.

janucha

ak sa nemylim volas sa vitamins, pokusim sa ti poradit, lebo ja mam za sebou 4 rocny vztah a vyvijal sa dost podobne, s mojim priatelom sme sa casto hadali pre hluposti a mna to neuveritelne nicilo, nasa komunikacia nakoniec viazla tak velmi az sa raz opytal, ci si myslim, ze si budeme mat po 20 rokoch nasho zivota co povedat, takze som v nom perspektivu nenasla, vies myslela som si, ze je len on a ze bez neho nebudem vediet ani zit, ale..nie je to tak, je pravda ze s tym nie som stale zmierena, som sama uz pol roka, ale mozem povedat, ze konecne zijem a som stastna, ak mas pocit, ze ta to nenaplna stastim vycuvaj kym je cas.. je okolo teba tolko ludi, urcite sa najde clovek, ktory ta budem mat rad sice nie so vsetkymi chybami, ale bude ta ma rad takeho aky si. Tak vela statia zelam..Jana