Je to bulimia?

Príspevok v téme: Je to bulimia?
neista

neviem,ci som alebo niesom v tom.prosim pomozte mi..ked tu tak citam prispevky..o anorexii a bulimii..zneistela som..pretoze ja tiez po jedle chdi jedlo vyzvracat..ale nerobim to vzdy...tak mi povedzte ci potrebujem alebo nepotrebujem odbornika..a to vsetko sa deje asi mesiac..budem nejem vobec,bude jem ale uplne minimum,alebo sa najem a chodim vracat..ale ako hovorim..nechodim vracat po kazdom jedle..tak??

jaja

neista...posmechom?myslis si,ze keby vazis kolkokolvek sa ti tu niekto bude posmievat???tu ti chcu ludia pomoct,ale ty to odmietas...radsej sa snaz z bludneho kruhu ppp co najrychlejsie dostat...to ako sa spravas,moja,nie je prirodzene..ratanie kalorii,nutkanie na zvracanie po jedle,zaoberanie sa jedlom nadmerne....nerob to...kvoli sebe a kvoli tym,ktore vieme co to je a nikomu to neprajeme,lebo vieme kolko namahy nas stalo dostat sa z toho...roky...

mimi.a

a co konkretne som nepochopila, zlatko? Ze miesto toho, aby si sa konecne nad sebou zamyslela, tak mas na ockach velke okuliare a nechces vidiet pravdu? Na co cakas? Ze skoncis s 30 kilami v nemocnici na infuzkach a budes rada, ked to vobec prezijes? Ja viem, to je ta horsia alternativa... ale ved si precitaj ako skoncilo par dievcat pred tebou, ktore tiez nemali problem... Zlatko, nehazarduj sama so sebou. Ja viem, ze teraz je trend chudulinkych dievcat a vsetko ostatne je out. Ale niekto ma proste od prirody postavu zensku, ina zase skor chlapcensku. A muzom sa aj tak viac pacia zeny, ktore su "zenske" a nie hrkajuce kostry.. ak neratam tych par homosexualnych navrharov... ale o tych snad nestojime, nie? Netvrdim, ze sa mas prepchavat mastnymi alebo sladkymi vecami.. ale jest normalne, zdravo... ovocie, zelenina, chude masko.. jogurty.. a popritom cvicit. Zamysli sa trosku nad tym. Lebo najprv sa "nacvalat" a potom to vyvracat... nebolo by jednoduchsie zjest normalnu porciu? Pozri, nam ostatnym moze byt srdecne jedno, co so sebou povyvadzas. v prvom rade by ti malo zalezat samej na sebe.

mimi.a

neista:
nezvyknem byt na nikoho prilis hnusna ale na Teba sa inak neda. Baba, ty nie si normalna!!!! Normalne sa je najest a nezvracat, normalne je jest tolko, kolko potrebuje organizmus na prezitie... a nie 1 jogurt a par platkov syra za neviem kolko dni... normalne je nekontrolovat obsah KJ v kazdom suste, ktore dam do pusy a ak to ma viac ako 0, tak to vyzvracat.... nie, nie si normalna a liec sa. Myslim, ze od nikoho na tomto fore sa podpory nedockas.. tu tvoju snahu o taketo chudnutie nikto neoceni... dufam:)

jaja

a gabina ma pravdu..kazda co sme mali alebo mame ppp to pozna...potom sa z toho budes dostavat roky,hoci to zacina nevinne...ale konci zavislostou,smutkom,vycerpanim...nasledkami,ktore by si nikto neprial